Finał 35. Biesiady Teatralnej w Horyńcu-Zdroju

Teatr Pijana Sypialnia z Warszawy za spektakl ?Osmędeusze? Mirona Białoszewskiego otrzymał Złoty Róg Myśliwski Króla Jana oraz 4 tys. zł podczas 35. Biesiady Teatralnej w Horyńcu-Zdroju.

Kolejne nagrody w kategorii dokonań zespołowych otrzymali: Srebrny Róg i 3 tys. zł ? Amatorski Teatr Dramatyczny im. Józefa Żmudy z Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli za autorskie przedstawienie ?Przetańczyć zmierzch? Anety Adamskiej i Macieja Szukały. Brązowy Róg i 2,5 tys. zł ? Teatr M.D.K., czyli Młode Dzielne Kuropatwy z Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie za sztukę ?Ptam? Krystyny Miłobędzkiej.

Misy Borowiny za dokonania indywidualne otrzymali: Złota Misa i 2 tys. zł ? Ryszard Jakubisiak z Teatru PARABUCH z Warszawy za reżyserię spektaklu ?Dotyk? Marka Modzelewskiego. Srebrną Misę i 1,5 tys. zł ? Natalia Biernacka i Jarosław Ostrowski za role w spektaklu ?Dotyk?. Brązową Misę i 1,3 tys. zł ? Agata Orłowskiej z Teatru Ecce Homo z Kielc za rolę w sztuce ?Orfeusz i Eurydyka? Stanisława Miedziewskiego na motywach poematu Czesława Miłosza.

Źródło: zycie.pl

{flike}

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane