Budomierz: przemytnik stracił papierosy i samochód

5180 szt. papierosów próbował przemycić do Polski 33- letni obywatel Ukrainy. Udaremnili mu to celnicy na przejściu granicznym w Budomierzu. Do zdarzenia doszło dziś rano (11.12.2013r.) podczas szczegółowej kontroli wjeżdżającego do Polski samochodu osobowego.

Do Polski próbował pojazd marki Volkswagen Pasat na polskich numerach rejestracyjnych. Funkcjonariusze Służby Celnej znaleźli 290 paczek papierosów marki Fest i Jin Ling, które ukryte były w przerobionych progach pojazdu oraz przerobionej belce pod tylnym siedzeniem. Do próby przemytu przyznał się kierowca samochodu, 33-letni obywatel Ukrainy.

Przeciwko sprawcy Służba Celna wszczęła postępowanie karne skarbowe, do którego poza papierosami zatrzymany został również pojazd jako dowód w sprawie

http://www.przemysl.ic.gov.pl/images/11_12_13_1.JPG

Źródło: Izba Celna

{fcomment}{flike}

Komentarze   

misjen
0 # misjen 2013-12-11 10:15
Nic dziwnego. Kilkanaście aut na dobę i celnicy nie mają co robić więc sprawdzają dokładnie auta. Nie jest to dobre miejsce dla przemytników. CPN kilkanaście kilometrów dalej, droga za granicą masakryczna, brak sklepów i kantorów. Na razie nie ma właściwie po co tam jechać...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia