Ty też możesz zostać karateką!

W nowym roku szkolnym, dzieciom, młodzieży i dorosłym mieszkańcom w Lubaczowie naukę walki oferują dwie szkoły - Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate i Lubaczowska Akademia Sztuk Walki.

Naukę sztuk walki można rozpocząć w każdym wieku. Zaletą uprawiania karate jest wzmocnienie poczucia pewności siebie. Ćwiczenia hartują kości, mięśnie, kształtują gibkość ciała, koordynują postawę. Niewątpliwie wpływają też na życie codzienne: poprawiają pracę w grupie, wpływają na refleks i koncentrację. Uprawiając ten sport trzeba pamiętać, że karate jest sztuką walki wykorzystywaną tylko do obrony, nie używając przy tym żadnej broni. Jest to sport, który przede wszystkim uczy szacunku dla świata - ludzi i przyrody.

W nowym roku szkolnym, dzieciom, młodzieży i dorosłym mieszkańcom Lubaczowa naukę walki oferują dwie szkoły, Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate prowadzony przez Arkadiusza Kołodzieja (4 Dan) i Lubaczowska Akademia Sztuk Walki, w której zajęcia prowadzą Czesław Stankiewicz (6 Dan) i Dorota Mendrychowska (2 Dan).

Lubaczowska Akademia Sztuk Walki zaprasza dzieci (od 6. roku życia), młodzież i dorosłych na zajęcia z Karate Tradycyjnego, Fudokan - Shotokan, AikiJuJutsu Yoseikan (stara japońska sztuka samoobrony), Katori Shinto - Ryu (sztuka miecza), Mieszanych Sztuk Walki. Lekcje będą prowadzone w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie. Więcej informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu 530 867 022, 601 585 581 lub na stronie internetowej www.karatelubaczow.pl.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate oferuje zajęcia prowadzone w różnych grupach zaawansowania. Zapisy organizuje dla wszystkich chętnych od 5 roku życia. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie klubu www.karateka.lubaczow.pl. Kontaktować się można także telefonicznie 609 633 044 lub e-mailowo: arek.kolodziej1@wp.pl.

                               

Źródło: lubaczow.pl

{fcomment}{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.