Stanisław Zagrobelny ponownie nadleśniczym w Oleszycach

Stanisław Zagrobelny, po prawie 7 latach przerwy ponownie został nadleśniczym w Nadleśnictwie w Oleszycach. Zastąpił on Janusza Starzaka, który pracował na tym stanowisku od lutego 2015 roku.

Nowy-stary nadleśniczy był szefem Nadleśnictwa Oleszyce w latach 1991 – 2009. Stanisław Zagrobelny ma 59 lat. Od ponad 30 lat jest związanymi z lasami.

Jest członkiem Stowarzyszenia Rozwoju Ziemi Oleszyckiej oraz założycielem Stowarzyszenia Rozwoju Ziemi Lubaczowskiej Na Kresach.

Zainicjował budowę pierwszej, opartej na polskiej technologii szkółki kontenerowej w Oleszycach. Jest organizatorem edukacji ekologicznej młodzieży. Pasjonuje się miejscową historią.

Komentarze   

Buuu
+5 # Buuu 2016-01-19 16:34
PiS'iory dalej do koryta :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
airwolf
-3 # airwolf 2016-01-19 16:38
Komentarz usunięty z powodu naruszenia regulaminu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ala1
-4 # ala1 2016-01-19 16:53
Komentarz usunięty z powodu naruszenia regulaminu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zniesmaczona
+7 # Zniesmaczona 2016-01-19 17:32
I od nowa Polska ludowa hah Zal az czytac . Wrcaja do koryta swinki-.-
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PISda wszystkim
+12 # PISda wszystkim 2016-01-19 17:42
To ten Pan co ma hektar w parku w Oleszycach? Ciekawe jak to się stało że mógł się tam tak po prostu wybudować i nikomu to nie przeszkadzało.. . A czemu nie ma nic o nowym stanowisku żony ów Pana...... Raz już była w Krośnie... wysoko. PISda wszystkim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Red
+7 # Red 2016-01-19 18:09
Dobra zmiana? Litości!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
w pisdu
-1 # w pisdu 2016-01-19 19:00
Oby im się żyło lepiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
czytelnik
0 # czytelnik 2016-01-19 20:09
. Pasjonuje się miejscową historię.ha ha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MPK
+5 # MPK 2016-01-19 23:40
Elyta oleszycka na pstrym koniu jeździ. To nie zmiana a patologia, o związkach w/w z dawnym aparatem i nomenklaturą nie wspominając.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ja
-4 # ja 2016-01-20 06:20
jak mozecie tak pisac, brak słów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MPK
+6 # MPK 2016-01-20 09:03
Prawda boli co ???. Trzepać kasę i nic nie robić norma w niektórych grupach udających przynależność do PiS, zwłaszcza loży oleszyckiej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ala1
+12 # ala1 2016-01-20 08:50
Dobrze że tzw. "Redakcja" :) nie kontroluje wpisów na bieżąco bo kilka osób miało szanse przeczytać mój poprzedni wpis o zachowaniu p. Nadleśniczego !! Szanowna "redakcjo" prawda w oczy kole? Nie chcecie narażać się władzy? Czy może obiecali Wam jakieś drobne na działalność "dziennikarska" ? Ciekawy ile tym razem przetrwa mój wpis? Pozdrawiam wszystkich nieuwikłanych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Adam
-1 # Adam 2016-01-20 08:53
By żyło się lepiej :)

wszystkim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Leśnik
-9 # Leśnik 2016-01-20 12:03
Wiecie co brak słów jak to czytam... Miałem przyjemność pracować z P. Stanisławem i jego następcami. Nie jest on człowiekiem bez wad i mi samemu nieraz oberwało się za błędy w lesie, ale potrafił pójść do lasu i wytłumaczyć gdzie robię błędy, a nie jak jego następca który tylko ryczał na mnie na korytarzu (i dlatego nie pracuję już w Oleszycach).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Leśnik
0 # Leśnik 2016-01-20 12:09
Cieszę się, że już nie mieszkam w tym zaścianku zwanym Pow. Lubaczowskim. Boli was PSL-owcy, że nie jest z waszej bajki? Że chce mu się coś robić, a nie jest od was? Niech któryś leśnik zarzuci mu jakieś błędy w lesie. A stworzenie kilkanaście lat temu jednej z najnowocześniej szych wówczas szkółek kontenerowych to nic nierobienie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ziomal ze Szwajcarii
+1 # Ziomal ze Szwajcarii 2016-01-20 12:23
Zgadza się, nikt nie kwestionuje kompetencji Pana Nadleśniczego "w lesie" ale funkcja ta wymaga chyba od osoby ją piastującej jakiegoś poziomu!! A niestety ten pan nie prezentuje swoim zachowaniem żadnego.... Piszę to z żalem ponieważ niestety będzie on reprezentował Nadleśnictwo i co się z tym wiąże Oleszyce na rożnych spotkaniach, konferencjach itd. Może lepiej jednak gdyby pozostał w lesie i zajął się tym co potrafi najlepiej a nie robił wstydu na zewnątrz. Bo "wewnątrz" już chyba większego nie da się zrobić....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Leśnik
-2 # Leśnik 2016-01-20 12:13
Cytuję MPK:
Elyta oleszycka na pstrym koniu jeździ. To nie zmiana a patologia, o związkach w/w z dawnym aparatem i nomenklaturą nie wspominając.

MPK jak możesz to oświeć nas wszystkich co masz na myśli pisząc o w/w związkach? Bo to ciekawe, gdyż z tego co wiem, to jeszcze od lat 80'tych P. Stanisław związany jest z "Solidarnością" , czy coś mi umknęło? Pie... głupoty każdy może, więc napisz coś konkretnego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MPK
+4 # MPK 2016-01-20 22:42
Hahaha. Dobre widze że wiedzą na ten temat nie grzeszysz. p.Z należał do ZSL PSL i PZPR z ta prawdziwa solidarnościa nie miał nic wspólnego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
T.Z.
+6 # T.Z. 2016-01-21 22:02
A oprócz tego do żydów masonów i cyklistów, koła gospodyń wiejskich, towarzystwa zbieraczy kitu pszczelego, T.U.R.C.I.L.'u (nie będę rozwijał - kto wie ten wie :-), Ligi kobiet, skautów, stowarzyszenia umarłych poetów itp. itd... Swoją drogą obrotny ten Staś. Mieć na to wszystko czas :-D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nie-leśnik
+4 # Nie-leśnik 2016-01-22 00:53
Akurat kit pszczeli pewnie okazjonalnie zdarza mu się zbierać, ale chyba w tym wąskim zakresie faktycznie nie wiem, czy jest stowarzyszony! ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Leśnik
-3 # Leśnik 2016-01-20 12:15
Panie Staszku! Trzymaj się Pan i pamiętaj... Pieski (PSL'ki) szczekają, a karawana idzie dalej. Leśnicy są z Panem :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nie-leśnik
+3 # Nie-leśnik 2016-01-20 12:22
Krótka sugestia dla osób piszących (sięgając po poziom wypowiedzi rodem z czeluści forów Onet.pl) o "politycznym" tle nominacji... rozumiem, że w oczach tych osób niemal 20 lat służby jako nadleśniczy w latach 1991-2009 r. również wynikało z poparcia PiSu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Leśnik
-3 # Leśnik 2016-01-20 13:10
Cytuję Nie-leśnik:
"... rozumiem, że w oczach tych osób niemal 20 lat służby jako nadleśniczy w latach 1991-2009 r. również wynikało z poparcia PiSu?
Dziękuję. Właśnie o to mi chodziło. Pan Staszek ma rubaszny charakter i może się on podobać lub nie, lecz Nadleśnictwem powinien zarządzać fachowiec, a takim on poprostu jest, co przyznaje nawet kolega "Ziomal ze Szwajcarii"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wilk
+1 # wilk 2016-01-20 16:10
Ty nazywasz rubasznym??? klnie jak szewc przy paniach swiadczy o rubasznosci?! czy o chamstwie!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
BEZPARTYJNY
+14 # BEZPARTYJNY 2016-01-20 13:55
Do NIE-LEŚNIK z namaszczenia AWS mówi ci to coś? Bo PiS istnieje od 2001r. a jak wiadomo w AWS był Lech Kaczyński który wspólnie z bratem po rozpadzie utworzyli PiS a druga część AWS-u poszła w utworzenie PO a pan Stanisław Zagrobelny był Przewodniczącym Klubu Radnych Powiatowych AWS i przeszedł na PiS tylko nazwy klubów się zmieniają a ludzie ci sami więc bez hipokryzji mi tu.Wysokie państwowe stanowiska zawsze są z namaszczenia partii rządzącej!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nie-leśnik
-7 # Nie-leśnik 2016-01-20 15:14
AWS powstało w 1996 r. Pana wizja świata(*) rozminęła się więc z prawdą o zaledwie 5 lat.

(*) - tj. świata w którym o awansie decydują nigdy umiejętności i wiedza, a zawsze i wyłącznie "namaszczenie", i w którym nadleśniczy to "wysokie stanowisko państwowe" - a jest nim tylko dla kogoś, czyja perspektywa nie wykracza poza granice gminy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
OKO
-3 # OKO 2016-01-20 15:18
Zabrali wam koryto, nie demokrację! – Max Kolonko o zmianie władzy, dlaczego taki bunt ?

www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
anna
0 # anna 2016-01-20 16:15
Kto na gorze przy korycie to i na dole dla maluczkich są ochłapy. Nikt nikomu nie zabranial wygrywać wyborów (przecież to i inne to "polityczne";-) stanowiska). Za cztery a moze później zacznie sie następna kołomyjka ze stanowiskami rownież z tym w nadleśnictwie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ex forester
+1 # ex forester 2016-01-20 21:27
Komentarz usunięty z powodu naruszenia regulaminu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Beata L.
-3 # Beata L. 2016-01-21 08:09
Komentarz usunięty z powodu naruszenia regulaminu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kasia
+1 # Kasia 2016-01-20 22:27
Wiem że koryto to załatwili sobie w Warszawie mimo sprzeciwu władz lokalnych PiS, Zal mi tylko pracowników nadleśnictwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MPK
+1 # MPK 2016-01-20 22:37
Masz racje p.Z kręci lody z ministrem srodowiska
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pisowiec
+1 # Pisowiec 2016-01-21 00:37
Oj Michale, Michale... czytam i czytam te Twoje rewelacje i teraz nie mam już wątpliwości, że to Ty. Za dobrze znam Twój "język". Rozumiem, że za woją głupotę mścisz się teraz na P. Staszku rzucając oskarżenia, które doskonale wiesz, że są wyssane z palca... Bo nawet jeśli, przyjmiemy wątpliwą hipotezę, że jak napisałeś "p.Z kręci lody z ministrem srodowiska", to skąd Ty miałbyś o tym wiedzieć? Napiszesz, że wiesz, bo wiesz... To samo o PZPR, czy PSL... Wiesz doskonale, że to nieprawda. Co się z Tobą porobiło? Przecież byłeś kiedyś porządnym człowiekiem. Bywaj zdrów Michale Sz. Będę się modlił, byś dostrzegł, co czynisz. Znajomy z biura w Bibliotece pedagogicznej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MPK
-4 # MPK 2016-01-21 23:31
Pudło drogi bibliotekarzu nie mam nic wspólnego z osobą za którą mnie uważasz. Ja natomiast wiem kim ty jestes S.Z. po tym co piszesz widać że jesteś pewny siebie. Cóż pamietaj że pewne sprawy nadal są w toku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pisowiec
+5 # Pisowiec 2016-01-21 23:59
I tu także pudło... choć ja w dalszym ciągu twierdze, że trafiłem. Znam i Ciebie i S.Z. i Wy też mnie znacie. Ostatnim zdaniem "Cóż pamietaj że pewne sprawy nadal są w toku." znowu się podpisujesz Michale :-) Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
drwal
0 # drwal 2016-01-21 14:47
wygląda na to, że jakiś karierowicz miał chrapkę na to stanowisko i tyle, dlatego tutaj taki hejt, niestety nie ma jeszcze takiego prawa ,żeby pracownicy wybierali sobie nadleśniczego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Bubu
-3 # Bubu 2016-01-21 14:58
Haha, co niektórzy nie spoczną dopóki nie oplują, co niektórzy wazelinę łyżkami ładują. (Tak na wszelki wypadek, nowemu szefowi trzeba w dupsko wleżć)
Juz niedługo, drogie dupowłazy, będziecie mogli się nagrać tak jak Jarząbek, ale mam prośbe, powstrzymajcie się od tego w komentarzach.
Jak już toś wcześniej napisał, szkoda niektórych, ale znowu niektórych nie szkoda. I co?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
drwal
-1 # drwal 2016-01-21 15:29
widać,że komitet obrony koryt w Oleszycach mocno działa, na naszym terenie monopol na władzę rości sobie jedynie słuszna partia, zgadnijcie jaka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Leśnik
+6 # Leśnik 2016-01-22 02:13
W gminie i powiecie rządzi i będzie rządzić dożywotnio i dziedzicznie jedynie słuszna partia ludowa, która mieni się obrońcami rolników, a ich sprawy i problemy miała i jak na razie ma w "głębokim poważaniu".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PISda wszystkim
-2 # PISda wszystkim 2016-01-21 16:16
www.facebook.com/.../?fref=nf
a Tu o.......... PISda wszystkim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PISda wszystkim
-1 # PISda wszystkim 2016-01-21 16:23
Zapomniałbym o innych, młodszych, ale z rodziny, którzy z pewnością znajdą swoje miejsca w Polskich Lasach Państwowych, oczywiście fachowcy z wiedzą i doświadczeniem. ........Tak jak jeden z wcześniejszych nadleśniczych, który był przełożonym syna swego........ PISda wszystkim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
T.Z.
+2 # T.Z. 2016-01-21 17:10
O młodszych nie musisz się martwić, bo już od paru ładnych lat pracują, każde w swoim zawodzie. Niemniej dziękuję za troskę. A tak na poważnie, to co? Żal Ci pewną część ciała ściska, że komuś się udało, a tobie nie? Tylko, że to ja "z autopsji" mogę powiedzieć ile jest roboty na tych stanowiskach, nie tylko w godzinach pracy, ale również "po" siedzi się w papierach do nocy, gdyż obserwowałem to z boku. Więc nie zazdrość. A co do działki w parku, to również mogłeś sobie ją kupić w połowie lat 90'tych (chyba, że byłeś wtedy nieletni), gdyż agencja sprzedała ją dopiero na 4 przetargu, bo na wcześniejszych nikt nie chciał jej kupić. Pozdrawiam TZ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PISda wszystkim
-1 # PISda wszystkim 2016-01-21 18:06
Nie o tej rodzinie myślałem, ale bardzo dobrze, że im udało i cieszy mnie to. Miałem na myśli jedną Wielką Rodzinę Leśników... rodzinne tartaki, czystym przypadkiem w jakimś tam stopniu pokrewieństwa sięgające do Polskich Państwowych Lasów... . Nie kwestionuje wiedzy i doświadczenia Pana, bo z takim stażem pracy na pewno ją Pan posiada. Nie zazdroszczę stanowiska i obowiązków, jak i korzyści z tego płynących. Nie o to tu chodzi. Tylko czemu akurat, kiedy jedna partia obejmuje władzę, zmieniają się zaraz ludzie na stanowiskach różnych? Jak to nazwać? Przypadek? Wola Boża? Może Boska? Jak politykę mieszać z fachowcami? Przecież Polskie Lasy Państwowe powinny być apolityczne. Czyż nie tak powinno być? A jak jest??? Widać. Partia z pracą a praca z partią? We wcześniejszym systemie to się sprawdzało.... Sprawa działki. Mianowicie: jedna działka, mała, malutka była na sprzedaż w przetargu, z malutkim domkiem. A druga... ? Na tej drugiej, rósł sobie starodrzew pamiętający czasy nie tylko Sapiehów, ale i wcześniejszych właścicieli. Jednak chyba nie dla wszystkich stare drzewa są ważne... . I teraz, patrząc na mapę tego terenu, który mógłby być wizytówką tego miasta, na samym środku widzimy... co? Kto ma oczy ten widzi... . A czy na pewno chcemy wracać do lat 90.? To trza poszukać planu zagospodarowani a, zezwoleń, poszukać u konserwatora zabytków a nawet u proboszcza z tamtych lat.......... Pozdrawiam i PISda wszystkim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
jana
-1 # jana 2016-01-21 20:49
Sprawa działki. Mianowicie: jedna działka, mała, malutka była na sprzedaż w przetargu, z malutkim domkiem. A druga... ? Na tej drugiej, rósł sobie starodrzew pamiętający czasy nie tylko Sapiehów, ale i wcześniejszych właścicieli. Jednak chyba nie dla wszystkich stare drzewa są ważne... . I teraz, patrząc na mapę tego terenu, który mógłby być wizytówką tego miasta, na samym środku widzimy... co? Kto ma oczy ten widzi... . A czy na pewno chcemy wracać do lat 90.? To trza poszukać planu zagospodarowani a, zezwoleń, poszukać u konserwatora zabytków a nawet u proboszcza z tamtych lat.......... Pozdrawiam i PISda wszystkim


Moze nie w temacie.
To co sie dzieje na tej drugiej dzialce wola o pomste do nieba!!! Trwa rabunkowa wycinka drzew (ponoc mają na nie zezwolenia) wszedzie kupa gałęzi... jeden syf. CZy gmina nie widzi tego? Przeciez tez w tamtych okolicach cos tna i mają na etasnie fachmana od lasow. Tworzy nowy parka a za ksiecia gorką.......(cz y tylko dlatego ze jest daleko od szosy?)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
T.Z.
+2 # T.Z. 2016-01-21 21:22
Ludzie... O czym wy piszecie. Jaki starodrzew? Jak już o tym mowa, to na rzeczonej drugiej działce nie było żadnych drzew. Większa jej część była użytkowana rolniczo przez jednego z właścicieli, czy dzierżawców sadów. Reszta była porośnięta bzami i rdestem. Więc nie mogło być żadnej wycinki, bo nie było drzew, no chyba że chodzi o wycinkę wspomnianych bzów :-) Jedynym starszym drzewem była jabłoń, która rośnie do dzisiaj. Wszystkie drzewka i drzewa, które tam teraz rosną posadził osobiście S.Z. Jak chodzi o pozwolenia, to pamiętam, że 4 lata trwało chodzenie po urzędach, z czego 2,5 do konserwatora zabytków i to zgodnie z jego zaleceniami dom i otoczenie ma charakter dworski, "by pasowały do parku" jak stwierdził. A jak chodzi o trwającą od jakiegoś już czasu wycinkę, zwaną szumnie "porządkowaniem parku", to dzieje się to na terenie należącym do miasta, na polecenie P. Burmistrza. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
jana
-6 # jana 2016-01-22 08:09
Ja pisalam o tej dzialce jak sie idzie w kierunku lubomierza tzw "lasek" a tam na pewno nie bylo ani drzew owocowych, watpie też czy byl jakiś bez, a wlaścicielem jest chyba pan na lubomierzu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Yossiff
0 # Yossiff 2016-01-22 09:09
To chyba o innych częściach parku oleszyckiego piszecie:-) A swoją drogą, to ładny dom sobie wybudował i teren drzewami obsadził. Sporo to musiało kosztować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
oko
+8 # oko 2016-01-22 09:47
a co zazdrościsz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Yossiff
+9 # Yossiff 2016-01-22 22:51
W sumie to trochę tak, bo ładny dom w ładnym miejscu. I ładnie zagospodarowana działka. Jak się kiedyś dorobię, to też se taki zafunduję. A co!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
do PIS da wszystkm
+7 # do PIS da wszystkm 2016-01-22 09:32
PIS da wszystkim , PO i PSL dawał tylko swoim - jaki masz problem, jak mają dawać to niech dają , jest duża szansa, że i ciebie nie ominą. Mi to hasło się podoba.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
qwer
+7 # qwer 2016-01-22 10:31
ja akurat uważam że PiS działa przede wszystkim skutecznie. Krótko i na temat ,nie ma czasu na durnoty i bla bla bla w mediach. Ciągłe gadanie o Trybunale a w tle pominięte ustawy o 6 latkach, bankowy i niedługo handlowy. Czyści teren i dobrze. A niestety niektórzy wolą skarżyć się do Unii (jak kiedyś Targowica,nigdy skarżenie się do obcych nam nie wyszło na dobre) albo uczestniczyć w marszach KOK - Komitet Obrony Ko .... wiecie czego. Przepraszam że nie na temat ale chciałem się tylko odnieść do tego iż niektórzy nie mogą wprost przeboleć utraty żłobu. Wynik wyborczy jest jaki jest niech nikt nie narzeka,trzeba było iść na wybory wtedy może PiS by nie miał większości
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
MPK
-5 # MPK 2016-01-23 15:27
Dobry i merytoryczny wpis. Trafnie ukazujacy realia w kraju. Niestety przeszłość państwa Z jest bardziej mroczna. Nie ma nic wspólnego z dobrą zmianą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Leśnik
+5 # Leśnik 2016-01-24 17:42
To skoro tyle w tej przeszłości mroku, to może rzucisz na to trochę światła? Bo jak na razie rzucasz same ogólniki, jacy to Z są źli. Może jakieś konkrety, bo że ktoś jest "patologiczny" to każdy o każdym może napisać. Ja znam ich, pracowałem z nimi wiele lat i twierdzę, że kłamiesz. Chyba, że wiesz coś więcej, to może oświecisz nas?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ktoś
+9 # ktoś 2016-01-23 23:02
Szanowni Państwo , dlaczego jesteście tacy zawistni wobec innych ?
Cóż nam dały rządy PSL-u w naszym powiecie ?
Odpowiedź może być tylko jedna ... Nic!!! Potrafią się tylko kompromitować.. Wsadzać swoich niekompetentnyc h ludzi na różne na stołki.. Mamy piękne tereny ale jak do tej pory brak na nim miejsc pracy ...A szkoda bo mieszka się tu dobrze ....Dajcie ludziom innej opcji się wykazać nie skreślajcie ich na samym początku rządzenia, Może mile się zaskoczymy ... Zmieńmy trochę nasze podejście nie zachowujmy się jak barany.. nie róbmy nagonki na ludzi i nie szkalujmy ich bo to i tak niczego nie zmieni . Róbmy tak abyśmy i my mieli wpływ na to co się dzieje w naszym powiecie . siedzenie przed monitorem komputera, tabletu czy też telefonu i wypisywanie zupełnie niepotrzebnych komentarzy nic nie da .
Pozdrawiam i mam nadzieję że mentalność ludzi naszego powiatu troszkę się zmieni .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Leśnik
+7 # Leśnik 2016-01-24 17:44
Najmądrzejsze, co na tym forum napisano.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
rysiek
+3 # rysiek 2016-01-25 09:38
tez sie z tym zgadzam, poczekajmy, a napewno bedzie lepiej, PSL to tylko markety umie sprowadzac,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ignacy Potocki