Wójt gminy Lubaczów nagrodził uzdolnionych uczniów

fot. lubaczow.com.plfot. lubaczow.com.pl

Wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel spotkał się z bardzo uzdolnionymi i wielokrotnie wyróżnianymi uczniami tamtejszym giny  - Moniką Pelikan, Dawidem Antoszem i Mateuszem Kornaga.

W spotkaniach uczestniczyli również rodzice: Państwo Joanna i Stanisław Pelikan, Pani Beata Antosz, Beata i Andrzej Kornaga, nauczyciele: Pani Elżbieta Szczybyło, Barbara Dydyk, Elżbieta Oleszycka oraz Pani Maria Kowaliszyn - dyrektor Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej, Pani Edyta Hass - wicedyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Baszni Dolnej i Pani Jolanta Włoch -  dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach.

Wyróżnieni uczniowie pomimo młodego wieku mają na swoim koncie wiele osiągnięć i wyróżnień w licznych konkursach oraz olimpiadach przedmiotowych z matematyki, języka polskiego, przyrody, historii, wiedzy pożarniczej i innej. Za sukcesami tymi stoi ciężka praca, wytrwałość oraz wsparcie rodziców i pedagogów.

Wójt podziękował im za udział w konkursach i olimpiadach, które oprócz rozwijania zdolności uczestników, promują także nasze placówki oświatowe oraz gminę. Podkreślił, że takie wyróżnienia, jakie otrzymali Monika, Dawid i Mateusz, mogą być przykładem i wzorem dla innych uczniów, a także powodem do dumy dla wychowawców i rodziców.

Wszyscy wyróżnieni uczniowie cechują się umiejętnościami wykraczającymi poza program nauczania w swoim wieku.

fot. lubaczow.com.plfot. lubaczow.com.pl

fot. lubaczow.com.plfot. lubaczow.com.pl

fot. lubaczow.com.plfot. lubaczow.com.pl

Źródło: lubaczow.com.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Kiki
+7 # Kiki 2017-11-07 16:21
Jest i najwazniejsza nauczycielka z baszni . . .
Zdziwój
# Zdziwój 2017-11-07 19:15
Cytuję Kiki:
Jest i najwazniejsza nauczycielka z baszni . . .

Która to?

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane