Cieszanów Rock Festiwal w Telewizji Polskiej i Polskim Radiu! [VIDEO]

Po kilku latach przerwy Telewizja Rzeszów i Polskie Radio Rzeszów powróci na Cieszanów Rock Festiwal. W poniedziałek w siedzibie ośrodka w Rzeszowie odbyła się  konferencja prasowa z udziałem jego organizatorów. Podpisano też umowę dotyczącą medialnej współpracy oraz rejestracji koncertów. 

Cieszanów Rock Festiwal to największa rockowa impreza na Podkarpaciu. W tym roku Organizatorzy stawiają na powrót do korzeni – na cieszanowskiej głównej scenie wystąpi 18 zespołów znanych nie tylko w Polsce. Do tego, na scenie alternatywnej wystąpi 9 kapel, które zwyciężą w przeglądzie młodych zespołów oraz 3 formacje bonusowe – The Freuders, W.S.K i Bimbronauci. Po zakończeniu koncertów na scenie głównej, w cieszanowskiej Cerkwi św. Jerzego odbywać się będą koncerty nocne (alternatywne), które odbywają się w ramach wydarzeń organizowanych przez CITY NGO (strefa organizacji pozarządowych).

Powrót do korzeni to nie tylko kwestia nazwy, ale także formatu muzycznego, który uczestnicy wydarzenia znają bardzo dobrze. W tym roku na CRF wystąpią:

CZWARTEK - 15.08

16:05 - DENOI

17:05 - WŁOCHATY

18:30 - TRANSGRESJA

20:00 - BOOZE & GLORY

21:40 - BOHEMIAN BETYARS

23:20 - KSU

PIĄTEK - 16.08

16:05 - NIEZNANY WYKONAWCA

17:05 - LEJ MI PÓŁ

18:30 - SCHIZMA

20:00 - PULL THE WIRE

21:40 - ŁYDKA GRUBASA

23:20 - DUBIOZA KOLEKTIV

SOBOTA - 17.08

16:05 - OLGA MEDER + DOMOWNICY

17:05 - SEXBOMBA

18:30 - CLOSTERKELLER

20:00 - ZENEK KUPATASA

21:40 - KULT

23:20 - ARMIA

Po latach, do współpracy z Cieszanów Rock Festiwalem powracają media publiczne. W 2024 roku jest to regionalny oddział TVP w Rzeszowie oraz Polskie Radio Rzeszów. Jak mówi Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, jednostki organizującej wydarzenie wraz z Miastem i Gminą Cieszanów:

- Powrót do współpracy z TVP i Polskim Radiem to dla nas bardzo ważna wiadomość. Cieszymy się, że będziemy mogli współpracować szczególnie, że zarówno TVP jak i Polskie Radio będą na miejscu prowadzić działania w postaci transmisji, wejść na żywo czy „postawienia" własnego studia na miejscu trwania CRF. Taka współpraca pozwoli jeszcze szerzej pokazać ludziom jak wyjątkowym wydarzeniem jest festiwal w Cieszanowie.

Zobaczcie materiał TVP Rzeszów

CRF to nie tylko aktywności muzyczne - w największym wydarzeniu Podkarpacia udział biorą także organizacje NGO, które prowadzą warsztaty, pogadanki, spotkania z Artystami, pokazy filmowe, organizują wystawy czy zabawy dla dzieci.

W tej chwili w sprzedaży dostępne są:

- karnety 3 dniowe

- bilety jednodniowe

- bilety wstępu na pole namiotowe

- karnety/bilety junior

Impreza rozpocznie się 15 sierpnia na terenie Kąpieliska „Wędrowiec" w Cieszanowie/Nowym Siole. Bilety nabyć można za pośrednictwem strony https://crf.bilety24.pl lub w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia znajdą Państwo także na stronie Facebook wydarzenia - https://facebook.com/rockfestiwal

Komentarze   

Kmicic
-3 # Kmicic 2024-07-11 14:57
Czy w Cieszanowie są dobre ,,Kebaby,,?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wojownik Maryli
-3 # Wojownik Maryli 2024-07-11 18:41
Jest idioto katolski, na Dworcowej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rxx
0 # Rxx 2024-07-13 02:33
Cytuję Wojownik Maryli:
Jest idioto katolski, na Dworcowej

Ło masz rosolik oburzył się,jak to u niego na wsi kiebaba by nie było.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.