Sztab WOŚP w Lubaczowie rozpoczyna przygotowania do 32. finału

Lubaczowski sztab WOŚP podczas 31. edycji zebrał ponad 144 tys. zł. fot. archiwum Lubaczowski sztab WOŚP podczas 31. edycji zebrał ponad 144 tys. zł. fot. archiwum

Lubaczowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszył z przygotowaniami do 32 finału. Organizatorzy rozpoczęli rejestrację wolontariuszy.

32. finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. W tym roku mottem wydarzenia jest "Tu wszystko gra! OK!". Podczas tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pieniądze będą zbierane na sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dla 64 oddziałów pulmonologicznych w Polsce.

Po raz kolejny do akcji przyłącza się sztab WOŚP w Lubaczowie. Właśnie ruszyły przygotowania.

- Z OGROMNĄ radością i dumą informuję Was wszystkich, że Sztab 32 FINAŁU WOŚP w Lubaczowie jest już zarejestrowany, ruszamy z rejestracją wolontariuszy. Tak więc, jak co roku róbcie fotki do identyfikatorów, przygotujcie się do zalogowania na stronie https://iwolontariusz.wosp.org.pl (jeśli już jesteście zarejestrowani w poprzednich finałach, a nie pamiętacie hasła macie czas na to, by wysłać przypomnienie, poprosić rodziców o pomoc). Zwracamy się do wszystkich współorganizatorów, zgłaszajcie swoje grupy wolontariuszy jako szkoły, stowarzyszenia itd., ułatwi to nam przekazanie TOKENÓW do rejestracji. Wszystkie wiadomości będziemy przekazywać na bieżąco na stronie Facebookowej. Jak od 32 lat w większości szkół będą osoby które udzielą informacji i pomogą wszystkim zainteresowanym wolontariatem WOŚP. - przypomina lubaczowski sztab WOŚP

Warto dodać, że w ubiegłym roku sztab WOŚP w Lubaczowie zebrał dokładnie 144191.59 zł. Na kwotę składają się m.in. zbiórki prowadzone przez Wolontariuszy, e-Skarbonki oraz suma z wszystkich licytacji na portalu Allegro.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.