Projektor naprawiony! Kino wznawia działalność [ZNAMY REPERTUAR]

Po wielu miesiącach przerwy, działalność wznawia kino w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Przypomnijmy, że powodem problemów była awaria projektora.

Do awarii projektora doszło pod koniec kwietnia. Niestety, okazało się, że usterka była poważna, ponieważ uszkodzeniu uległ moduł odpowiedzialny za połączenie projektora z serwerem, na którym są wgrane filmy. Największym problemem był fakt, że takiej części nie jest w stanie nikt naprawić, bo posiada własne oprogramowanie opatentowane przez firmę Sony. Jedynym rozwiązaniem była jego wymiana. Tu pojawił się kolejny problem - okazało się, że moduł ten nie jest już produkowany

Na szczęście dyrekcji Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie udało się sprowadzić część z zagranicy. Zgodnie z zapowiedziami dyrektora Andrzeja Kindrata, kino w Lubaczowie wznawia seanse. Właśnie poznaliśmy repertuar. Już w pierwszy weekend listopada będziemy mogli obejrzeć dwa filmy: MAVKA I STRAŻNICY LASU oraz TEŚCIOWIE 2.  Oczywiście seansów będzie więcej, o czym niedługo przeczytacie na portalu ZLUBACZOWA.PL. Na chwilę obecną poniżej prezentujemy rozpiskę godzinową na pierwszy weekend listopada:


TYTUŁ: MAVKA I STRAŻNICY LASU
CZAS: 1 godz. 39 min. dubbing
WIEK: b/o
TERMIN:
3 listopada, godz. 16:00
4 listopada, godz. 16:00
5 listopada, godz. 16:00
CENA BILETU: 20 zł, 18 zł ulgowy

TYTUŁ: TEŚCIOWIE 2
CZAS: 1 godz. 35 min.
WIEK: od 16 lat
TERMIN:
3 listopada, godz. 17:50
4 listopada, godz. 17:50
5 listopada, godz. 17:50
CENA BILETU: 16 zł, 15 zł ulgowy

 

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia