„Fest Dynia”. Gmina Lubaczów organizuje konkurs na największą dynię

Masz u siebie dyniowego giganta? Zgłoś go do konkursu na największą dynię, który organizuje Gmina Lubaczów. Na właścicieli dorodnych okazów czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs na największą dynię to wydarzenie, które coraz częściej odbywa się w naszym kraju. Jest to zabawa, która przyciąga zarówno miłośników ogrodnictwa, jak i wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w rywalizacji o tytuł posiadacza największej dyni w okolicy. Teraz będą mogli wziąć w niej udział mieszkańcy powiatu lubaczowskiego, bowiem taką zabawę organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie.

Pamiętajcie, że zgłoszona dynia musi być zdrowa i nieuszkodzona. Natomiast małe uszkodzenia (do 10 cm) są dopuszczalne, jeśli są naturalnie zagojone nową skórką, znaną również jako naturalne strupy. Uczestnictwo w Konkursie możliwe jest po przez uzupełnienie karty zgłoszeniowej wraz z załącznikami (do pobrania tutaj)  i przesłanie ich drogą mailową na adres: gok.lubaczow@gmail.com  lub osobistym zgłoszeniu w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubaczowie ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 25, 37- 600 Lubaczów (budynek Straży Granicznej).

Karty zgłoszeniowe przyjmowane są do 05.10.2023 r. do godz. 15:00.

Właściciel największej dyni otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł. Za drugie miejsce przewidziano nagrodę w wysokości 300 zł, a trzecie 200 zł. Będą też dyplomy za uczestnictwo.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi około godziny 16:00, ze sceny na placu Kresowej Osady w Baszni Dolnej podczas wydarzenia „DyniaFEST”

Z regulaminem konkursu możecie zapoznac się tutaj (kliknij, aby przejsć).

Wszelkie dodatkowe informacje na temat konkursu udziela Gminny Ośrodek Kultury pod nr tel. 16 632 14 61.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.