Poważna awaria projektora. Kino nadal nieczynne

Z powodu poważnej awarii projektora, kino "Melodia" w Lubaczowie tymczasowo zawiesza swoją działalność. Obecnie nie jest znana data wznowienia seansów.

25 kwietnia informowaliśmy o awarii projektora w kinie Melodia w Lubaczowie. Wówczas Miejski Dom Kultury w Lubaczowie czekał na pomoc serwisanta. Niestety, dziś wiadomo, że usterka jest poważna. Awarii uległ moduł odpowiadający za wyświetlanie obrazu. Co gorsza, nie da się go naprawić. Jedynym rozwiązaniem jest jego wymiana. Tu jest kolejny problem, okazało się, że moduł ten nie jest już produkowany.

Choć sytuacja jest trudna, to dyrekcja Miejskiego Domu Kultury we współpracy z dostawcą projektora, rozpoczęła poszukiwania używanego urządzenia. Jest zatem szansa na to, że projektor znów będzie działał, ale niestety nie wiadomo kiedy. To wszystko zależy od tego, czy i kiedy zostanie zakupiony moduł do uszkodzonego projektora.

Działalność kina pozostaje zawieszona do odwołania, a my do tematu na pewno powrócimy.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia