Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju zostanie zmodernizowana. Podpisano umowę [WIZUALIZACJE]

fot. Gmina Horyniec-Zdrójfot. Gmina Horyniec-Zdrój

Umowa na kompleksową modernizację budynku Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego podpisana. Inwestycja będzie kosztowała prawie 3,4 mln złotych.

Budynek Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego został wybudowany w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku i od tego czasu nie przechodził gruntownej modernizacji. Realizacja inwestycji ma pozwolić na dostosowanie budynku do aktualnych wymogów i potrzeb edukacyjnych gminy.

Remont planowany jest na okres czerwiec - listopad co będzie wiązało się z utrudnieniami dla prowadzenia zajęć lekcyjnych.

- Wykonawca podczas podpisywania umowy przedstawił plan remontu, który jeśli wszystko pójdzie dobrze, pozwoli dzieciom wrócić do klas na pierwszym i drugim piętrze w głównym budynku już we wrześniu. - informuje Urząd Gminy w Horyńcu-Zdroju

Szkołę Podstawowę w Horyńcu-Zdroju zmodernizuje firma Eurobud Montaże Sp. z o.o.

Kwota przeznaczona na inwestycję to 3.394.800 zł.

Zobaczcie, jak będzie wyglądać szkoła po remoncie:

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.