Ponad 134 tysięcy złotych zebrał lubaczowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na kwotę składają się m.in. zbiórki prowadzone przez Wolontariuszy, e-Skarbonki oraz suma z wszystkich licytacji na portalu Allegro, które wciąż trwają.
31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubaczowie z pewnością znów przejdzie do historii za sprawą zaangażowania wolontariuszy i hojności darczyńców.
Łącznie udało się uzbierać ponad 134724.20 zł. Co ważne, kwota ta na pewno się powiększy, bowiem nie przeliczono jeszcze m.in. aukcji, które cały czas trwają na Allegro.

W ramach 31. finału WOŚP w sali Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie zagrały lokalne zespoły. W tym roku, ze względu na znaczny wzrost kosztów, nie było światełka do nieba.
W tym roku WOŚP gra pod hasłem "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Zebrane środki zostaną przeznaczone na walkę z sepsą.

