31. finał WOŚP w Lubaczowie [PROGRAM]

29 stycznia w niedzielę odbędzie się 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Lubaczowie impreza odbędzie się w sali Miejskiego Domu Kultury.

31 finał WOŚP w Lubaczowie rozpocznie się o godzinie 16:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Zagrają: Studio Piosenki MDK, zespół wokalno-gitarowy "GAMA", Music Rage, Kashmir, Spectrum oraz Wolna Przestrzeń Muzyczna. Bilety w cenie 20 zł.

Lubaczowski sztab WOŚP uruchomił eSkarbonkę, dzięki której pieniądze na rzecz WOŚP można przekazać wirtualnie. Umożliwia ona wpłatę funduszy poprzez zwykły przelew. Link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/mq4q49 

Na Allegro trwają także charytatywne licytacje. Kliknij tutaj, aby sprawdzić.

W tym roku WOŚP gra pod hasłem "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Zebrane środki zostaną przeznaczone na walkę z sepsą. Jak podkreśla WOŚP - w tym roku Orkiestra gra dla wszystkich: małych i dużych.

Komentarze   

Ada
-3 # Ada 2023-01-24 03:57
Kiedy Owsiak rozliczy poprzednie zbiórki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-5 # polak2010 2023-01-24 13:41
Pewnie wrzucę pieniądze do puszki myśląc naiwnie, że trafi to dla potrzebujących.

Jak już wcześniej pisałem wolę wspierać Siepomaga oni działają cały czas i to bez zbędnego rozgłosu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser
+3 # Krzysztof Kaiser 2023-01-24 16:49
Cytuję polak2010:
Pewnie wrzucę pieniądze do puszki myśląc naiwnie, że trafi to dla potrzebujących.

Jak już wcześniej pisałem wolę wspierać Siepomaga oni działają cały czas i to bez zbędnego rozgłosu.


To co powiem będzie kontrowersyjne, ale jak masz wrzucać pieniądz do puszki z taką łaską bo każdy rzucaj to najlepiej wcale nie rzucaj. Ludzie wrzucają tam pieniądze z dobroci serca i dlatego też serce jest symbolem WOŚP. To nie chodzi o to, żeby dać by nikt nie mówił, że nie wspierasz. To chodzi o to by chcieć wesprzeć.

Pomagasz inaczej. Ok. Jak wolisz taką formę to ok. Ale zauważ, że nawet jak tam są zbiórki to bez rozgłosu one praktycznie bardzo ciężko na siebie zarabiają i dopiero jak się je nagłośni to ruszają wpłaty, które nakręcają kolejne i udaje się szybko uzbierać na wyznaczony cel i często właśnie te cele jak się zrobi najszybciej jak się da to takie np. dziecko będzie miało operację ratującą życie. I tak samo WOŚP działa też cały czas. To nie jest tak, ze sobie siedzą po tym styczniu i nic nie robią. Tylko wtedy właśnie bez rozgłos wydają zarobione środki na np. sprzęt medyczny na rzecz którego grało w danym roku WOŚP.

Reasumując. Jak masz robić to z przymusu bo inni dają to nie tędy droga. To trzeba chcieć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.