Co po lekcjach?

Śpiew, taniec, a może zajęcia plastyczne? Wybór zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży z naszego powiatu jest spory, ale warto już teraz zapisać się na nie, bo w innym wypadku może zabraknąć dla naszej pociechy miejsca.

Początek roku szkolnego to nie tylko pierwszy dzwonek w szkołach powszechnych, ale też rekrutacja na zajęcia pozalekcyjne w ośrodkach kultury. Miejski Dom Kultury w Lubaczowie zaprasza młodzież, a także dorosłych na ciekawe zajęcia, które ruszą już w październiku, ale warto już teraz zapisać się na wybrane lekcje. Wachlarz zajęć jest szeroki. Począwszy od kursu tańca towarzyskiego, poprzez zajęcia wokalne, plastyczne, na warsztatach muzycznych i teatralnych skończywszy.

Na zajęcia do lubaczowskiego domu kultury przez kilka lat uczęszczała Dominika, która zachęca także innych do wzięcia udziału w zajęciach:

- Na zajęcia przychodziłam średnio trzy dni w tygodniu. Postanowiłam się zapisać do grupy tanecznej i teatralnej! Co prawda, było to już kilka lat temu, ale ten czas spędziłam naprawdę świetnie! Nauczyłam się wiele, a umiejętności, które wyniosłam z Domu Kultury dziś przydają mi się na studiach. Polecam młodzieży zajęcia w takich miejscach!

Szczegółowe informacje o zajęciach i spotkaniach można znaleźć na stronie internetowej MDK w Lubaczowie (kliknij aby przejść)

http://mdklubaczow.pl/uploads/graficzne/mdk_14_15.jpg

{flike}

Komentarze   

KINGA.
0 # KINGA. 2014-09-21 12:28
a co to za kaczka z prawej strony zdjęcia? ;o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia