Co po lekcjach?

Śpiew, taniec, a może zajęcia plastyczne? Wybór zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży z naszego powiatu jest spory, ale warto już teraz zapisać się na nie, bo w innym wypadku może zabraknąć dla naszej pociechy miejsca.

Początek roku szkolnego to nie tylko pierwszy dzwonek w szkołach powszechnych, ale też rekrutacja na zajęcia pozalekcyjne w ośrodkach kultury. Miejski Dom Kultury w Lubaczowie zaprasza młodzież, a także dorosłych na ciekawe zajęcia, które ruszą już w październiku, ale warto już teraz zapisać się na wybrane lekcje. Wachlarz zajęć jest szeroki. Począwszy od kursu tańca towarzyskiego, poprzez zajęcia wokalne, plastyczne, na warsztatach muzycznych i teatralnych skończywszy.

Na zajęcia do lubaczowskiego domu kultury przez kilka lat uczęszczała Dominika, która zachęca także innych do wzięcia udziału w zajęciach:

- Na zajęcia przychodziłam średnio trzy dni w tygodniu. Postanowiłam się zapisać do grupy tanecznej i teatralnej! Co prawda, było to już kilka lat temu, ale ten czas spędziłam naprawdę świetnie! Nauczyłam się wiele, a umiejętności, które wyniosłam z Domu Kultury dziś przydają mi się na studiach. Polecam młodzieży zajęcia w takich miejscach!

Szczegółowe informacje o zajęciach i spotkaniach można znaleźć na stronie internetowej MDK w Lubaczowie (kliknij aby przejść)

http://mdklubaczow.pl/uploads/graficzne/mdk_14_15.jpg

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

KINGA.
# KINGA. 2014-09-21 12:28
a co to za kaczka z prawej strony zdjęcia? ;o

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane