Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Denisem Załęckim na High League 3

Lubaczowianin Mateusz Kubiszyn powalczy z Denisem Załeckim na gali High League 3. Będzie to debiut kickboxera na gali typu "freak show fight".

HIGH League to polska federacja organizująca gale typu "freak show fight". Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, czasami odbywają się w formule bokserskiej i kick-boxerskiej, podczas których walczą głównie celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów. Twarzą federacji jest znany raper Malik Montana.

Do tej pory odbyły się dwie edycje High League. Kolejna ma się odbyć 4 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku. Dzisiaj organizatorzy ogłosili, że w trzeciej edycji gali zmierzą się Denis Załęcki oraz Mateusz Kubiszyn.

To będzie debiut trzykrotnego mistrz świata w kickboxingu, zwycięzcy turnieju walk na gołe pięści Gromda oraz wicemistrza Polski w boksie olimpijskim na gali freak fight. Do tej pory „Don Diego” na gali freakowej (Fame MMA) pojawił się jedynie w roli trenera Piotra Szeligi.

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W debiucie w lidze Malika Montany wystąpił jako zawodnik K-1 i pokonał Alana Kwiecińskiego.

Warto nadmienić, że branżowe media okrzyknęły ten pojedynek jako hitowy.

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel. Będzie też m.in. walka Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane