Czarni Oleszyce najlepsi na Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Oleszyc [ZDJĘCIA]

W sobotę (25.07) roku na boisku sportowym w Futorach odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. 

Do rywalizacji zgłosiło się 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W każdej z grup drużyny rozgrywały mecze w systemie „każdy z każdym”.

Pomimo dobrej atmosfery wśród wszystkich uczestników turnieju, na boisku nie brakowało ducha walki. Chwilami nawet bardzo ostrej, szczególnie w ostatnim meczu Gr. A, w którym sędzia pokazał aż 3 czerwone kartki drużynie Zjednoczeni Stare Sioło. W efekcie końcowym przy kolejnym faulu sędzia przerwał mecz, dyskwalifikując drużynę ze Starego Sioła.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Czarni Oleszyce, która po zaciekłej walce pokonała Błękitnych Futory. Statuetka najlepszego strzelca trafiła do Kamila Kowala z Czarnych Oleszyce, a najlepszego bramkarza do Kazimierza Knapa z Oldboy Oleszyce.

Wyniki:
Błękitni Futory- Błękitni Zalesie 3:0
Oldboy Oleszyce- Zjednoczeni Stare Sioło 3:0
Błękitni Futory- Legia Oleszyce 1:1
Oldboy Oleszyce- Czarni Oleszyce 0:8
Błękitni Zalesie- Legia Oleszyce 1:0
Zjednoczeni Stare Sioło- Czarni Oleszyce 0:2
dyskwalifikacja

Mecz o 3 miejsce;
Oldboy Oleszyce- Błękitni Zalesie 4:2

Finał mecz o 1 miejsce;
Błękitni Futory - Czarni Oleszyce 1:2

Na zakończenie Burmistrz Andrzej Gryniewicz podziękował wszystkim uczestnikom, wręczając dyplomy, a zwycięzcom puchary i nagrody, zapraszając wszystkich na turniej za rok.

Zdjęcia: oleszyce.pl

turniej-ole-01.jpgturniej-ole-02.jpgturniej-ole-03.jpgturniej-ole-04.jpgturniej-ole-05.jpgturniej-ole-06.jpgturniej-ole-08.jpgturniej-ole-09.jpgturniej-ole-10.jpgturniej-ole-11.jpgturniej-ole-12.jpgturniej-ole-13.jpgturniej-ole-14.jpgturniej-ole-15.jpgturniej-ole-16.jpgturniej-ole-17.jpgturniej-ole-18.jpgturniej-ole-19.jpgturniej-ole-20.jpgturniej-ole-21.jpgturniej-ole-22.jpgturniej-ole-23.jpgturniej-ole-24.jpgturniej-ole-25.jpgturniej-ole-26.jpgturniej-ole-27.jpgturniej-ole-28.jpg

Źródło: oleszyce.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane