Czarni Oleszyce najlepsi na Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Oleszyc [ZDJĘCIA]

W sobotę (25.07) roku na boisku sportowym w Futorach odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. 

Do rywalizacji zgłosiło się 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W każdej z grup drużyny rozgrywały mecze w systemie „każdy z każdym”.

Pomimo dobrej atmosfery wśród wszystkich uczestników turnieju, na boisku nie brakowało ducha walki. Chwilami nawet bardzo ostrej, szczególnie w ostatnim meczu Gr. A, w którym sędzia pokazał aż 3 czerwone kartki drużynie Zjednoczeni Stare Sioło. W efekcie końcowym przy kolejnym faulu sędzia przerwał mecz, dyskwalifikując drużynę ze Starego Sioła.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Czarni Oleszyce, która po zaciekłej walce pokonała Błękitnych Futory. Statuetka najlepszego strzelca trafiła do Kamila Kowala z Czarnych Oleszyce, a najlepszego bramkarza do Kazimierza Knapa z Oldboy Oleszyce.

Wyniki:
Błękitni Futory- Błękitni Zalesie 3:0
Oldboy Oleszyce- Zjednoczeni Stare Sioło 3:0
Błękitni Futory- Legia Oleszyce 1:1
Oldboy Oleszyce- Czarni Oleszyce 0:8
Błękitni Zalesie- Legia Oleszyce 1:0
Zjednoczeni Stare Sioło- Czarni Oleszyce 0:2
dyskwalifikacja

Mecz o 3 miejsce;
Oldboy Oleszyce- Błękitni Zalesie 4:2

Finał mecz o 1 miejsce;
Błękitni Futory - Czarni Oleszyce 1:2

Na zakończenie Burmistrz Andrzej Gryniewicz podziękował wszystkim uczestnikom, wręczając dyplomy, a zwycięzcom puchary i nagrody, zapraszając wszystkich na turniej za rok.

Zdjęcia: oleszyce.pl

turniej-ole-01.jpgturniej-ole-02.jpgturniej-ole-03.jpgturniej-ole-04.jpgturniej-ole-05.jpgturniej-ole-06.jpgturniej-ole-08.jpgturniej-ole-09.jpgturniej-ole-10.jpgturniej-ole-11.jpgturniej-ole-12.jpgturniej-ole-13.jpgturniej-ole-14.jpgturniej-ole-15.jpgturniej-ole-16.jpgturniej-ole-17.jpgturniej-ole-18.jpgturniej-ole-19.jpgturniej-ole-20.jpgturniej-ole-21.jpgturniej-ole-22.jpgturniej-ole-23.jpgturniej-ole-24.jpgturniej-ole-25.jpgturniej-ole-26.jpgturniej-ole-27.jpgturniej-ole-28.jpg

Źródło: oleszyce.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.