Wojak Team najlepszy na turnieju siatkówki w Starym Dzikowie

Podczas ferii zimowych w Zespole Szkół w Starym Dzikowie odbył się IV Zimowy Turniej Drużyn Amatorskich w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Stary Dzików. Najlepsza okazała się drużyna "Wojak Team".

Celem turnieju było popularyzowanie siatkówki jako jednej z form rekreacji oraz wypełnianie wolnego czasu poprzez uczestnictwo w zorganizowanych formach aktywności ruchowej. Zawody przeprowadzone zostały w dwóch kategoriach: młodzieżowej i oldboy. W kategorii młodzieżowej zwyciężył zespół "Wojak Team" a kategorii oldboy drużyna "40+".
Rozgrywki stały na wysokim poziomie, zawodnicy i zawodniczki zawzięcie walczyli o każdą piłkę, szczególnie podobał się publiczności mecz finałowy w kategorii młodzieżowej.

Kolejność końcowa w kategorii młodzieżowej:
1. Wojak Team
2. Victoria Stary Dzików
3. Nowy Dzików
4. Cewków
5. Gimnazjum Stary Dzików
6. Moszczanica

Kolejność końcowa w kategorii oldboy:
1. 40+
2. Sami Swoi
3. Nowy Dzików

Turniej zgromadził na trybunach bardzo dużo kibiców, którzy wspaniale dopingowali swoje drużyny. Zawodniczki i zawodnicy wszystkich zespołów biorących udział w turnieju serdecznie dziękują kibicom za wsparcie, motywację i doping.

498354_01.JPG498361_08.JPG498365_12.JPG498366_13.JPG498368_15.JPG498372_19.JPG

Źródło: starydzikow.pl

{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.