Pięciu zawodników opuszcza Pogoń-Sokół Lubaczów

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLZdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

W przyszłym sezonie w drużynie z Lubaczowa nie wystąpi pięciu zawodników: Krystian Basznianin, Jakub Szczybyło, Paweł Hass, Jakub Lorenc oraz Mateusz Cygan.

Paweł Hass dołączył do drużyny latem 2022 roku. Przez 2 lata popularny Hasek strzelił dla klubu 24 gole, w tym 4 w okręgowym Pucharze Polski, a 12. razy notował asystę. Potrzebował na to 50. spotkań. Jakub Szczybyło od sierpnia 2021 roku reprezentował klub z Lubaczowa. Podczas trzech sezonów i 78. spotkań strzelił 7 bramek i raz asystował. Krystian Basznianin odkąd przeniósł się w lipcu 2020 roku na Wyszyńskiego pojawił się 118 razy w koszulce niebiesko-biało-niebieskich. Podczas czterech sezonów strzelił 20 goli i 17 razy podawał decydującą piłkę do kolegi z zespołu.

Jakub Lorenc do zespołu z Lubaczowa przybył przed kampanią 2023/2024. 18-letni wychowanek SMS Mielec zanotował ponad 800 minut podczas 19. spotkań, wpisując się jako zdobywca gola dwukrotnie, a raz posyłał decydujące podanie. Mateusz Cygan trafił na Wyszyńskiego przed rundą rewanżową i na boisku pojawił się pięciokrotnie.

- Dziękujemy za dumne reprezentowanie niebiesko-biało-niebieskich barw! Życzymy powodzenia na dalszej ścieżce piłkarskiej kariery. Do zobaczenia na zielonej murawie! - czytamy na stronie internetowej Pogoni-Sokoła Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.