Gromda 17: Kolejne zwycięstwo Mateusza Kubiszyna! Don Diego znokautował rywala [VIDEO]

Pochodzący z Lubaczowa Mateusz Kubiszyn w walce wieczoru na gali GROMDA po raz kolejny pokonał Bartłomieja „BALBOĘ” Domalika i tym samym obronił mistrzowski pas.

Było to rewanżowe starcie tych zawodników. Pierwsza ich walka odbyła się na gali GROMDA 13 i zwyciężył ją Mateusz Kubiszyn po wyniszczającej walce, zakończonej dopiero w piątej rundzie przez trenera Bartłomieja Domalika, który poddał swojego podopiecznego.

Don Diego rozpoczął walkę z impetem, zadając pierwszy mocny cios. Następnie obaj zawodnicy wdali się w intensywną wymianę ciosów, którą sędzia musiał dwukrotnie przerywać z powodu klinczu. Druga runda przyniosła kontynuację agresywnej walki pełnej wymian ciosów. Obaj zawodnicy postawili na ofensywę. Don Diego unikał ciosów Balboy i odpowiadał potężnymi sierpowymi, ale sam również przyjął kilka mocnych uderzeń od rywala.

W trzeciej rundzie Don Diego posłał Balboę na deski po serii potężnych ciosów. Balboa jednak wstał i kontynuował walkę, mimo że Kubiszyn wyczuł swoją szansę i z impetem atakował naruszonego przeciwnika. Nie udało mu się zakończyć walki przed czasem, ponieważ rundę zakończył gong. Czwarta runda zaczęła się od natychmiastowego ataku Don Diego, który szybko posłał Balboę na deski. Mimo to Balboa nie dał się wyliczyć i kontynuował walkę, choć wyglądało to na początek końca dla niego. Po chwili ponownie padł na matę po ciosach sportowca pochodzącego z Lubaczowa. Po wznowieniu walki Mateusz Kubiszyn dokończył dzieła zniszczenia i znokautował Balboę w czwartej rundzie!

Zobaczcie kulisy walki Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem:

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.