Siatkówka: Leśnicy z Oleszyc wicemistrzami Podkarpacia

W sobotę (22.04) w hali MOSiR w Krośnie odbył się XX Turniej Piłki Siatkowej Leśników z Podkarpacia o puchar Przewodniczącego Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników, Leśnictwa i Drzewnictwa w Krośnie. Leśnicy z Oleszyc po raz drugi z rzędu zajęli drugie miejsce.

To była 20, jubileuszowa edycja Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Krośnie. W tym roku zawody odbyły się w Krośnie. W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 19 drużyn. W rolę zawodników wcielili się leśnicy, którzy na co dzień pracują na rzecz lasów Podkarpacia.

Leśnicy Nadleśnictwa Oleszyce w fazie grupowej wygrali wszystkie mecze 2:0 pokonując leśników z Baligrodu, Narola, Ustrzyk Dolnych oraz Krosna. W półfinale siatkarze z Oleszyc również 2:0 pokonali przedstawicieli Nadleśnictwa Lesko.

W finale leśnicy z Oleszyc zmierzyli się ubiegłorocznym mistrzem Nadleśnictwem Kolbuszowa. Po zaciętej i wyrównanej walce drużyna z Oleszyc przegrała z Kolbuszową w tie-breaku 2:1 i ostatecznie po raz drugi z rzędu zdobyła srebrny medal.

Po zakończonych spotkaniach wręczono pamiątkowe statuetki, puchary i nagrody indywidualne. Tytuł najlepszego atakującego zdobył reprezentant Oleszyc Marcin Maksymowicz.

Reprezentacja Nadleśnictwa Oleszyce wystąpiła w składzie: Tadeusz Maksymowicz, Marcin Maksymowicz, Paweł Dyś, Rafał Morawski, Hubert Ważny, Łukasz Nieradka, Emilia Ozimek oraz Jan Woroniak. Podczas zawodów drużynę z Oleszyc wspierał także wielokrotny reprezentant Nadleśnictwa Oleszyce Józef Jabłoński.

Warto nadmienić, że w zawodach udział wzięły również reprezentacje Nadleśnictw Lubaczów oraz Narol.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.