"Wypasione Oswojone" najlepsi na turnieju siatkówki w Oleszycach

fot. oleszyce.plfot. oleszyce.pl

W sobotę (11.02) w hali widowiskowo – sportowej w Oleszycach został rozegrany XI Amatorski Turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. W turnieju wzięły udział cztery drużyny, które zagrały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Przed przystąpieniem do czysto sportowej rywalizacji, nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju oraz przywitanie wszystkich drużyn przez Burmistrza MiG Oleszyce pana Andrzeja Gryniewicza. Rywalizacja była bardzo zacięta. Nie zabrakło ogromnej woli walki i wielu emocji. Po długich sportowych zmaganiach najlepsza okazała się drużyna „Wypasione Oswojone”, która wygrała wszystkie swoje spotkania. Pozostałe drużyny toczyły między sobą bardzo zaciętą rywalizacje o pozostałe pozycje, a o końcowej klasyfikacji decydowała różnica zdobytych i straconych setów. Drugie miejsce wywalczyła drużyna „Smerfy Oleszyce”, trzecie drużyna „C2H5(OH)2 TEAM”. Miejsce tuż za podium przypadło drużynie „Legia”. Po rozegraniu ostatniego spotkania Burmistrz MiG Oleszyce wręczył dla drużyn dyplomy, nagrody rzeczowe oraz puchar. Dodatkowo przyznano statuetki dla najlepszej zawodniczki z zespołu, w tym roku bezkonkurencyjną zawodniczką okazała się Klaudia Wach, a statuetka dla najmłodszego zawodnika turnieju powędrowała w ręce Łukasza Gryniewicza.

Nad całością spotkania i sprawnym przebiegiem gry czuwało dwóch sędziów Tomasz Kida i Zbigniew Buczko. Opiekę medyczną sprawował Grzegorz Dukacz.

Zdjęcia: oleszyce.pl

Źródło: oleszyce.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.