Najlepsze zmywarki na rynku – ranking

Producenci zmywarek wykorzystują najnowsze rozwiązania opracowują innowacyjne metody mycia naczyń, aby przekonać klientów, że ich urządzenie jest najlepsze. Reklamują nowe funkcje, podkreślają ich skuteczne działanie i bezpieczeństwo, a także dbają o środowisko zmniejszając zużycie energii i wody. Dlatego przed zakupem klient powinien zapoznać się z różnymi modelami zmywarek i wybrać opcję najlepszą dla siebie. W rankingu https://rankingmania.pl/zmywarki/ znajduje się opis podstawowych funkcji i zalet różnych urządzeń.

Renomowane marki zmywarek

Asortyment zmywarek jest bardzo zróżnicowany, a do najbardziej cenionych producentów należą Amica, Beko, Bosch, Whirpool, Siemens i AEG. Wyróżniamy zmywarki przeznaczone są do zabudowy oraz urządzenia wolnostojące. Aby ułatwić wybór przestawiamy kilka zmywarek, które cieszą się dużą popularnością klientów. Różnią się między sobą m.in. gabarytami, pojemnością, układem wnętrza, klasą energetyczną oraz ilością programów zmywania.

Zmywarka Beko DIN 28430

Producent zmywarek Beko stawia na funkcjonalność i ekologię. Beko DIN 28430 to nowoczesny model do zabudowy o klasie energetycznej A+++. Oznacza to dużą wydajność energetyczną urządzenia przy niskim zużyciu energii. Silnik inwerterowy zapewnia cichą pracę, niezawodność oraz relatywnie niski pobór energii. Specjalnie ramię myjące umieszczone na dniewielokrotnie zwiększa efektywność zmywania, a funkcja Fast+ skraca proces zmywania aż trzykrotnie, bez obniżenia wydajności zmywania. Technologia GlassShield doskonale zabezpiecza szklane naczynia przed stłuczeniem.

Zmywarka do zabudowy Bosch SMV 88TX46E

Innowacyjna zmywarka Bosch o klasie energetycznej A++ posiada pięć programów mycia, w tym jeden ekonomiczny. Użyteczna funkcja ActiveWater i sensor załadunku zapewniają oszczędność wody, niskie zużycie energii, a także maksymalną wydajność oraz ekologiczne i skuteczne płukanie.  Urządzenie korzysta z niezawodnej technologii naprzemiennego mycia i posiada funkcję bezpiecznego mycia szkła. Dodatkowym udogodnieniem jest szybka regulacja wysokości górnego kosza.

Wolnostojąca zmywarka Beko DFN 28430 X

Urządzenie Beko DFN 28430 to model o klasie energetycznej A+++ i pojemności na 14 zestawów talerzy i sztućców. Wykonana ze stali nierdzewnej Inox zmywarka wyposażona została aż w osiem różnych programów zmywania. Model ten również posiada w dodatkowe ramię myjące AquaIntense na dnie, które zwiększa skuteczność i dokładność zmywania. Technologia GlassShield umożliwia staranne i bezpieczne zmywanie szklanych naczyń, wielokrotnie zwiększając ich żywotność.

Zmywarka AEG FFB 83730 PM

Zmywarka do zabudowy o klasie energetycznej A+++ wyróżnia szeroki zakres temperatur. Urządzenie posiada 9 programów zmywania oraz Beam on floor - wskaźnik pracy zmywarki wyświetlany na podłodze. Do użytecznych rozwiązań należą ramię natryskowe ProClean Satellite oraz użyteczna funkcje ProWater z dodatkowym ramieniem natryskowym umieszczonym pod górną ścianką. Sensor wykrywania stopnia zabrudzenia naczyń potrafi dobrać właściwy poziom zużycia wody. Specjalna funkcja Machine Care dba o czystość urządzenia usuwając osady i tłuszcz z komory i systemu wodnego. 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia