Technika robienia nadruków

Wykonywanie zdobień na odzieży, szkle czy innych powierzchniach płaskich, jest zaawansowaną techniką, która wymaga użycia specjalnych narzędzi. Kupując koszulkę z nadrukiem, czy etui do telefonu z logo operatora, nikt nie zastanawia się jak powstały, a proces ich tworzenia wbrew pozorom nie jest łatwy.

Niezastąpiony druk termotransferowy i sublimacja

Wykonywanie nadruków, przy użyciu drukarki termotransferowej, daje wspaniałe efekty, a co ważne trwałe, choć nadruki mogą być, wykonywane na różnych płaszczyznach.

Do czego przydaje się druk i sublimacja?

Takie metody są niezastąpione przy tworzeniu różnego rodzaju gadżetów reklamowych.

Nadruki można wykonać na: 

    - drewnianych elementach odzieży, w tym odzieży roboczej
    - rożnego rodzaju elementach metalowych
    - blachach
    - kubkach
    - szkle, kieliszkach, szklankach itp.
    - granitowych płytach
    - oraz na wszystkich innych równych płaszczyznach.

Jak wykonać nadruk?

Samodzielne wykonanie nadruku, w warunkach domowych nie jest możliwe, jeśli nie posiada się odpowiedniego sprzętu. Do takich celów wymagana jest profesjonalna prasa termotransferowa, dzięki której, druk jest trwały, a przede wszystkim posiada dobrą jakość, i odwzorowanie kolorów.

Sublimacja 3D cieszy się dużym zainteresowaniem zwłaszcza, że gadżety reklamowe goszczą chyba w każdej firmie. Przed zakupem profesjonalnych drukarek i akcesoriów, warto jednak zaznajomić się z tematem na supportart.pl, gdzie oferowane są najwyższej jakości sprzęty i dodatki, niezbędne w tym procesie, produkowane w większości przez tą firmę, więc można liczyć na najwyższą jakość.

Najnowsze metody druku

Najnowsze metody druku, to jednak nie wszystko bo na szczególną uwagę zasługują również plotery, dzięki którym skomplikowane projekty mogą ujrzeć światło dzienne.

Plotery-do czego tak faktycznie służą?

Plotery są niezastąpione w branży poligraficznej, gdzie zachodzi konieczność wykonywania trudnych projektów, a te maszyny idealnie zdają egzamin. W zależności od potrzeb, można wybrać ploter:  

     - tnący
    - rysująco-tnący
    - bądź rysiujący

Oczywiście, wszelkiego rodzaju dodatki, jak papiery do termotransferu czy folie do plotera, stanowią nieodłączną część tych urządzeń.

Zaglądając na wyżej wymienioną stronę każdy, kto ma pojęcie o druku i sublimacji, bądź jest zainteresowany ploterem, może zakupić nie tylko bogaty asortyment, służący do druku, lecz również wiele dodatkowych akcesoriów, które również okażą się niezbędne.

Na co warto zwrócić jeszcze uwagę?

Wykonując każdą pracę, w tym związaną z drukiem czy ploterem, warto zaopatrzyć się również w odzież ochronną i wszelkie inne akcesoria, które podniosą poziom bezpieczeństwa.

Niezbędne mogą okazać się :  

    - akcesoria chroniące słuch (zatyczki przeciwhałasowe, ochronniki itp.)
    - odzież ochronna i robocza
    - akcesoria do higieny
    - akcesoria które pozwolą chronić górne drogi oddechowe , oraz wiele innych.

Jak wybrać najlepsze urządzenia do druku i projektów?

Wybierając drukarki czy plotery, warto zwrócić uwagę od jakiego producenta pochodzą. Tylko urządzenia które zostały stworzone w oparciu o najnowsze technologie,pozwolą na uzyskanie najlepszego i trwałego efektu.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane