Aranżujemy taras w nowoczesnym stylu. Jakie meble będą odpowiednie?

Architekci i projektanci budynków mieszkalnych coraz większą wagę przywiązują do estetycznych elewacji, tarasów i przestrzeni wokół domu. Aranżacja tarasu czy balkonu jest zajęciem sprawiającym wiele frajdy. Jeszcze więcej radości daje odpoczynek w samodzielnie urządzonej przestrzeni. Zobaczcie, jakie meble przydadzą się na tarasie utrzymanym w nowoczesnej stylistyce.

Uniwersalny i wygodny zestaw mebli na taras

W urządzaniu tarasu pomogą meble z rattanu syntetycznego. Poszukując trwałych zestawów wypoczynkowych, które nie ulegną szybkiemu uszkodzeniu pod wpływem deszczu czy słońca, warto wybrać właśnie ten materiał. Ci, którzy poszukują funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań, mogą zainteresować się zestawem mebli ogrodowych DISCRETO w eleganckim beżowym kolorze. Świetnie nadadzą się jako element wystroju przydomowego tarasu lub ogrodu. Zestaw składa się z fotela, modułu środkowego, narożnego, pufy i stołu. W skład zestawu wchodzą też wygodne siedziska.

Halmar MORPHEUS. Przytulne legowisko na tarasie

Właściciele okazałych, dużych tarasów mogą zainwestować w leżak ogrodowy Halmar MORPHEUS. Stonowany ciemnobrązowy kolor, wytrzymały materiał i konstrukcja ze stali malowanej proszkowo – to cechy charakterystyczne tego leżaka. Jeśli chcesz się zdrzemnąć na świeżym powietrzu, z dala od hałasów dochodzących z domu, rozłóż go i oddaj się w ręce Morfeusza.  

Komfortowy fotel z rattanu. Dobra strona samotności

Jesteś singlem, a Twoje mieszkanie jest dobrze strzeżoną twierdzą? Czas po pracy uwielbiasz spędzać w samotności, nadrabiając nowości czytelnicze? W takim wypadku świetnym rozwiązaniem będzie funkcjonalny fotel ogrodowy Bello Giardino. Elegancki ciemnobrązowy kolor, prosta forma i jasne siedzisko tworzą przytulny i miły dla oka wypoczynek, idealny do postawienia na tarasie czy niedużym balkonie. Aby dopełnić całości, zawieś na balustradzie donicę z wikliny, która uprzyjemni Twój czas wolny zapachem świeżych kwiatów. Fotel kupisz na stronie internetowej https://www.ergoexpert.pl/.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane