Szukasz oryginalnego pomysłu na imprezę integracyjną lub firmowy event? TO może być strzał w dziesiątkę

Impreza integracyjna w naprawdę w dobrym stylu, oryginalna, zapewniająca znakomitą zabawę, a jednocześnie będąca wartościowym, ciekawym doświadczeniem? A może firmowy event, impreza, piknik lub festyn organizowany dla pracowników, klientów i innych gości, interesujący, intrygujący, a zarazem niezwykle praktyczny? Tak, tego typu rozwiązania nie są jedynie wytworem naszej wyobraźni. Istnieją i Ty możesz z nich skorzystać. Jak? Decydując się na firmowe imprezy tworzone w oparciu o tematykę udzielania pierwszej pomocy.

Dlaczego akcje ratunkowe stanowią tak atrakcyjną alternatywę dla quadów, paintballa i wypraw off roadowych?

Paintball, off road, survival, a nawet luksusowy rejs – wszystko to stanowią całkiem interesujące propozycje na imprezy integrujące firmową rodzinę, budujące skuteczny zespół i wartościowe relacje pomiędzy pracownikami. Jednak co w sytuacji, gdy to wszystko już było? Co jeśli potrzebujesz nowego, zupełnie świeżego pomysłu na tego typu imprezę? Impreza integracyjna oparta o tematykę ratownictwa i udzielania pierwszej pomocy to znakomita propozycja będąca totalną alternatywą dla standardowych imprez tego typu. Dlaczego cieszy się obecnie tak dużym zainteresowaniem? Otóż poza fantastyczną zabawą, takie rozwiązanie dostarcza także możliwości poznania tego, co zupełnie odległe i nieznane, a także stwarza doskonałe warunki nauki tego, co każdemu z nas jest po prostu niezbędne, czyli faktyczną umiejętność ratowania ludzkiego życia.

Dzięki tego typu imprezom, jakie znajdziesz np. na emermed.pl, Twoi pracownicy mogą na chwilę stać się ratownikami górskimi, wodnymi lub nawet strażakami, uczestniczyć w specjalnie przygotowanych akcjach, cieszyć się doskonałą zabawą i zespołową rywalizacją, a jednocześnie doświadczyć czegoś wartościowego i zdobyć umiejętności na wagę zdrowia i życia.

Zorganizuj imprezę z pokazem udzielania pierwszej pomocy, a przyciągniesz tłumy

Imprezy, pikniki, czy tez firmowe festyny, w programach których znajdują się pokazy udzielania pierwszej pomocy, reanimacji, czy różnego typu akcji ratunkowych i ewakuacyjnych cieszą się niezwykłą popularnością i przyciągają tłumy. Może zatem kolejna tego typu impreza organizowana przez Twoją firmę oprze się właśnie o taki pomysł? 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane