Zestaw do badmintona

Wszystko czego potrzebujesz do gry w badmintona to zestaw zaledwie kilku akcesoriów: rakiety, lotki, siatka. Przy pomocy dodatkowych narzędzi, np. specjalnych słupków możesz zbudować boisko badmintonowe. Niekiedy w skład zestawu do badmintona wchodzą linie, które pozwalają wyznaczyć pola.

Czy można kupić gotowy zestaw do badmintona?

Jak najbardziej. Rynek sprzętu sportowego jest bardzo duży, a sklepy chętnie przygotowują gotowe zestawy do badmintona. Najczęściej są to sety stworzone z myślą o początkujących lub bardziej amatorach, którzy sport uprawiają rekreacyjnie.

Zestaw do badmintona ze sklepu

Nieraz mogliśmy widzieć gotowe zestawy do badmintona w sklepach wielkopowierzchniowych, supermarketach czy dyskontach. Kosztują zaledwie kilkadziesiąt złotych. Niestety nie możemy się po nich spodziewać zadowalającej jakości. Ba! Niektóre z nich nie dają nam możliwości rozegrania dwóch meczów. Rakiety w zestawie do badmintona nie są odpowiednio naciągnięte, owijki to zwykłe taśmy samoprzylepne, a lotki rozpadają się po kilku uderzeniach. Zestaw do badmintona z prawdziwego zdarzenia nie musi kosztować wiele więcej, ale po jego zakup lepiej udać się do profesjonalnego sklepu sportowego, np. internetowego badmin.pl

Jaki zestaw do badmintona dla mnie?

Określ swoje potrzeby, bo jeśli na przykład masz przygotowane boisko, a chciałbyś poodbijać ze swoją drugą połówką lub znajomym to wystarczy Ci zestaw do badmintona składający się z dwóch rakiet i lotek. Dobrze, żeby całość zamknięta była w wygodnym pokrowcu. Taki zestaw kosztuje od około 100-120 złotych, dla bardziej ambitnych polecamy złożenie go samemu i wybranie na przykład lotek grafitowych lub kompozytowych, wtedy cena wzrośnie do ok. 300 złotych, ale jakość będzie dużo wyższa.

Zestaw do badmintona dla rodziny

Na rodzinny wyjazd najlepiej zabrać zestaw do badmintona z czterema rakietami i siatką. To set, który pozwala na rozstawienie boiska w różnych miejscach - na działce, w parku, na plaży, itp. W skład największych zestawów do badmintona wchodzą m.in. siatki ze stelażami lub słupkami. Stelaż można często kupić oddzielnie, a w związku z tym, że nie ingeruje w podłoże można go rozkładać na betonie i innych twardych nawierzchniach. Metalowe słupki muszą być wbite w podłoże co trochę ogranicza ich użycie, ale im bardziej miękkie podłoże tym gra o wiele bezpieczniejsza i przyjemmniejsza.

Zestaw do badmintona dla gracza

Tu należy skupić się na potrzebach i stylu gry. Do zestawu do badmintona dla gracza wybierzemy zupełnie inne rakiety, lotki piórowe i profesjonalne buty. Całość zamkniemy w torbie, która pomieści wszystkie akcesoria niezbędne w czasie treningu czy wyjazdu na turniej.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.