Jak zorganizować czas dzieciom na weselu? Rozważ wynajem dmuchańca!

Dzieci na weselu wprowadzają radosny, beztroski nastrój, pełen zabawy i uśmiechu. Jednak tego dnia również dorośli chcą czuć się swobodnie – spędzić czas w gronie rodziny, bez konieczności ciągłego zabawiania swoich pociech. Aby zorganizować najmłodszym czas na weselu, weź pod uwagę wynajem dmuchańca. To wbrew pozorom niewielki koszt, a korzyści ogromne!

Radosna, bezpieczna zabawa

Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, tory wyścigowe i inne atrakcje niezmiennie cieszą się wielką popularnością wśród dzieci w każdym wieku. Te miękkie, bezpieczne konstrukcje zapewniają wielogodzinną, aktywną zabawę. Podczas niej dzieci mogą też lepiej się poznać i zacieśnić więzi rodzinne.

Do wyboru masz wiele różnych motywów dmuchańców – leśny, piracki, morski, wyścigowy, cukierkowy itp. Taka tematyczność stanowi impuls do wymyślania różnych scenariuszy i integracji.

Ważne! Konstrukcje różnią się nie tylko wyglądem, ale też jakością. Rzetelny producent dmuchańców dba o atesty i certyfikaty bezpieczeństwa swoich zabawek. Wybierając sprawdzony produkt, masz pewność jego stabilności i zgodności z restrykcyjnymi europejskimi normami.

Koszty wynajmu dmuchańca na wesele

W zależności od modelu, koszt wynajmu dmuchańca to od 500 do 1500 zł za cały dzień zabawy. Jeśli zdecydujesz się na więcej niż jedną atrakcję, cena pojedynczej konstrukcji spadnie. To dość niewielka kwota, jeśli weźmiemy pod uwagę cały koszt wesela.

Pamiętaj przy tym, że zabawa na dmuchanej zjeżdżalni musi być nadzorowana przez osobę dorosłą. Szczególnie, jeśli na weselu pojawią się małe dzieci. Nie oczekuj, że goście sami dopilnują swoich podopiecznych. Oczywiście odpowiedzialni rodzice będą stali przy konstrukcji, jednak raczej nie takiego spędzenia czasu spodziewają się na weselu. O wiele lepszym rozwiązaniem jest opłacenie obsługi. Tak naprawdę jednak osoba sprawująca nadzór nad dziećmi nie musi mieć specjalnych umiejętności czy przeszkolenia. Wystarczy, że będzie miała pieczę nad użytkownikami: pilnowała, by zbyt dużo maluchów na raz nie znajdowało się na konstrukcji, a w razie potrzeby udzieliła wsparcia komuś, kto np. obawia się zjechać lub zejść ze zjeżdżalni.

Wartym rozważania jest też wynajem profesjonalnego animatora. Wprawdzie koszt imprezy wzrośnie wtedy o jego wynagrodzenie, jednak zyskasz pewność, że najmłodsi będą pod dobrą opieką i zyskają doskonale zorganizowany czas.

Zabawa nie tylko dla dzieci

Nowoczesne dmuchańce zostały przygotowane nie tylko z myślą o dzieciach, ale też o dorosłych. Nawet typowo skierowane do maluchów zjeżdżalnie dmuchane mogą być bezpiecznie użytkowane przed dorosłych. Jednak oferta producentów obejmuje też inne zabawki, np. tory przeszkód czy urządzenia do rywalizacji, zaprojektowane z myślą o świetnej zabawie uczestników w każdym wieku. Z pewnością Twoi goście pozytywnie zapamiętają wesele, w którym mogli nie tylko dobrze zjeść i potańczyć, ale też poczuć się znów młodo i swobodnie bawić na dmuchanych konstrukcjach.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.