Jak przekazać życzenia na odległość? Kilka prostych porad

Ślub, urodziny, narodziny dziecka czy jubileusze, to sytuacje, w których chcesz towarzyszyć bliskim i osobiście złożyć im życzenia. Niestety, nie zawsze jest to możliwe, jak więc możesz pokazać, że o nich pamiętasz i cieszysz się z tego wydarzenia?

Ważne jest pokazanie, że pamiętasz

Coraz więcej jest sytuacji, w których poszczególni członkowie rodziny rozjeżdżają się po kraju, a nawet świecie, w celu poszukiwania lepszego miejsca. Jeśli też jesteś w takiej sytuacji, z pewnością wiesz, jak ważne jest podtrzymywanie więzi i uczestniczenie w ważnych wydarzeniach. Nawet jeśli nie możesz osobiście wziąć udziału w przyjęciu urodzinowym, chrzcinach czy świętowaniu awansu, masz możliwość wyrażenia swojego zainteresowania i radości.

Wystarczy, że wybierzesz jedną z dostępnych dróg kontaktu, np.:

  • wykonasz tradycyjny telefon,
  • połączysz się na rozmowę wideo,
  • skorzystasz z mediów społecznościowych do wysłania wiadomości czy wstawienia postu na tablicy danej osoby,
  • wyślesz sms-a,
  • prześlesz kosz prezentowy lub bukiet kwiatów,
  • przekażesz prezent przez kuriera,
  • wyślesz kartkę.

Dopasuj formę do sytuacji

Zanim wybierzesz jedną z możliwości na przekazanie bliskim życzeń, powinieneś się zastanowić, co będzie odpowiednie. Jeśli mają to być życzenia dla babci czy dziadka, którzy nie obsługują nowoczesnych form komunikacji, powinieneś zdecydować się na wykonanie tradycyjnego telefonu. Podczas takiej rozmowy nie tylko złożysz życzenia, zapewniając o swojej pamięci, ale również będziesz mógł zapytać, co się ostatnio u nich wydarzyło, jak i opowiedzieć o tym, co jest ważne dla Ciebie.

Łącząc się z osobami, które korzystają z możliwości, jakie dają media społecznościowe, możesz pomyśleć o połączeniu wideo. Wówczas nie tylko będziecie mogli porozmawiać, ale również będziecie się widzieli, co będzie sprzyjało podtrzymywaniu więzi. Jeśli przesłałeś prezent przez kuriera, możecie się umówić, że zostanie on odpakowany podczas takiego połączenia – wówczas będziesz mógł obserwować reakcję obdarowanej osoby.

Dobrym sposobem na złożenie życzeń urodzinowych, będzie również kartka urodzinowa. Jej dużą zaletą jest to, że możesz ją dopasować do konkretnej osoby, dla której jest przeznaczona, ale też będzie miłą pamiątką na kolejne lata. Możesz przebierać w różnych propozycjach, więc sam zdecydujesz, czy wolisz takie z gotowym tekstem, czy może z pustym polem, w którym będziesz mógł wpisać bardziej osobiste życzenia.

Łatwo dobierzesz ją do sytuacji

Jeżeli chcesz wysłać kartkę z życzeniami, bez trudu dobierzesz ją do sytuacji. Proponowane są nie tylko te na urodziny, ślub, chrzciny czy imieniny, ale również takie z okazji przejścia na emeryturę, urodzenia dziecka czy absolutorium. Dodatkowo będziesz mógł wybierać w kartkach różnej wielkości i z różną grafiką. Znajdziesz coś dla dziewczynki lubiącej księżniczki, dla chłopca lubiącego sport, jak i dla miłośników zwierząt.

Chcąc złożyć życzenia w sposób, który zostanie na dłużej w formie pamiątki, powinieneś przejrzeć proponowane kartki. Będziesz mógł wybierać wśród poważnych propozycji, jak i humorystycznych. Co więcej, proponowane są również kartki ręcznie robione, jak i interaktywne, w których znajdziesz naklejki, tatuaże czy elementy świecące w ciemności. Jeśli nie możesz osobiście złożyć życzeń, odpowiednio dobrana kartka, będzie dobrym rozwiązaniem.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia