Wszystko o świecach sojowych

Moda na eko oraz zrównoważoną produkcję nie jest tylko chwilowym kaprysem rynku, ale ciągle zwiększającym swoje zasięgi oddziaływania biznesem z realnym wpływem na powstawanie nowych produktów w tym duchu i związane z nimi decyzje zakupowe konsumentów.

Jednym z takich wyrobów, który doskonale wpisuje się w powyższe założenia są świece sojowe, będące alternatywą dla ich tradycyjnej, parafinowej wersji. W tym artykule spróbujemy dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat.

Czym są świece sojowe?

W procesie produkcji świec sojowych używa się tylko w pełni biodegradowalnego i pozbawionego alergenów wosku sojowego pozyskiwanego z ziaren soi, który dodatkowo nie emituje żadnych szkodliwych substancji do atmosfery zarówno w trakcie procesie produkcji jak i w trakcie użytkowania samego produktu.

Świece sojowe są produktem w pełni uniwersalnym, którego spotkamy pod postacią różnych, często bardzo fantazyjnych form, kształtów, a także w niezliczonej ilości kolorów.

Kompozycje zapachowe, które są jednym z głównych faktorów decydując o zakupie danej świecy, uzyskuje się dzięki zastosowaniu bogatej gamy olejków eterycznych.

Spośród wielu pełnionych funkcji, świece zapachowe umilą nam chwile relaksu oraz świetnie się sprawdzą jako element wystroju wnętrz naszych domostw lub ich przestrzeni zewnętrznych takich jak na przykład balkon lub ogród.

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na wybór świec sojowych?

Respondenci zapytani o zalety tego produktu, najczęściej wskazują na ich:

  • ekologiczność
  • wydajność oraz trwałość
  • bardzo oryginalny, wyjątkowy wygląd
  • niespotykane nigdy wcześniej kompozycje zapachowe
  • bezpieczeństwo

Dlaczego świece sojowe stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych świec parafinowych?

Jak mówi Katarzyna Smaruń, właścicielka bardzo cenionego przez konsumentów sklepu ze świecami sojowymi Ładne Kwiatki: "Świece sojowe to produkt spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa nie tylko w zakresie naszego zdrowia, ale i środowiska w którym żyjemy. Nasza firma używa tylko certyfikowanych surowców w trakcie procesu produkcji, czyli takich, które nie zawierają szkodliwych metali oraz innych substancji".

Żyjemy w czasach rosnącej świadomości społeczeństwa dotyczącej wiedzy na temat wpływu szkodliwych substancji chemicznych na nasz ekosystem, dlatego podejmujmy właściwe decyzje zakupowe, starają się korzystać z obecnie dostępnych na rynku wyrobów pochodzenia naturalnego, które spełniają wszelkie obecne normy produkcyjne i etyczne.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.