Kolor globalny – co to jest?

Masz ochotę zmienić coś w swoim wizerunku? Myślisz nad nową, oszałamiającą fryzurą? Choć w ostatnich latach pojawiło się wiele innowacyjnych metod koloryzacji, pokrycie włosów jednym kolorem nadal jest w modzie. Taki sposób farbowania nazywa się kolorem globalnym. Gwarantuje 100% krycia, w tym również siwych pasm.

Czy warto skorzystać z koloru globalnego?

Poza tradycyjną koloryzacją czy refleksami świat fryzur zdominowało ostatnio wiele oryginalnych technik nakładania farby. Wśród nich jest na przykład ombre, czyli stopniowe przechodzenie ku końcówkom koloru ciemniejszego w jasny, sombre, czyli delikatniejsze ombre, oraz foilayage – farbowanie włosów z użyciem folii, co pozwala uzyskać subtelny efekt przełamania koloru. Czy pośród tych innowacji kompletne pokrycie pasm farbą w jednym odcieniu nadal pozostaje w modzie? Oczywiście, że tak. Jednolity kolor globalny to styl i klasa sama w sobie, z tego względu wiele osób wciąż interesuje się tym zabiegiem. To sposób na udaną metamorfozę, radykalną zmianę fryzury oraz na ukrycie siwych włosów. Ze względu na fakt, że przy tej koloryzacji farbę nakłada się na pasma w całości (od nasady aż po końce), wymaga ona powtarzania mniej więcej co cztery tygodnie, gdyż po tym upływie czasu często pojawia się widoczny odrost. Chcesz dowiedzieć się więcej o tego typu zabiegach fryzjerskich? Odwiedź salon Jean Louis David!

Gdzie zapisać się na usługę?

Bardzo ważną część wizerunku stanowią włosy, warto więc wszelkie zmiany fryzury planować z rozmysłem i wykonywać je w renomowanych salonach fryzjerskich, jak na przykład Jean Louis David. Zastanawiasz się, jak szybko i wygodnie ustalić termin wizyty? W tym celu pobierz aplikację na smartfona: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid lub też na iPhone’a: https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394. Bez problemu możesz wybrać odpowiednie miasto, rodzaj usługi oraz dogodną datę i godzinę. Co więcej, poprzez aplikację kupisz też profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, z których korzystają fryzjerzy Jean Louis David.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane