Lubaczowscy policjanci zlikwidowali uprawę marihuany

Funkcjonariusze z lubaczowskiej komendy Policji zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o uprawę konopi indyjskich. Sprawcy zostali zatrzymani na gorącym uczynku podczas pielęgnacji uprawy. Narkotyki zostały zabezpieczone i trafiły do policyjnego depozytu.

Wczoraj funkcjonariusze z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy uprawiali konopie indyjskie. Uprawa znajdowała się w młodniku leśnym, w miejscu ustronnym, położonym w lesie gminy Lubaczów. Policjanci zaskoczyli mężczyzn podczas pielęgnacji uprawy. Jeden ze sprawców usiłował uciec, lecz po chwili został zatrzymany. 19 i 20-latek, obydwaj mieszkający w podlubaczowskiej miejscowości zostali doprowadzeni do komendy i przesłuchani przez lubaczowskich śledczych. Technik kryminalistyki zabezpieczył narkotyki, które trafiły do policyjnego depozytu.

Za uprawę marihuany grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP Lubaczów

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

mmm
+7 # mmm 2014-06-26 13:01
jaką uprawe... znaleźli pewnie dwa trzy krzaki i juz od razu uprawa..
komendandt
+5 # komendandt 2014-06-26 13:41
znalezli, pewnie jechali pić wódę do lasu zobaczyli młodych w lesie to ich skontrolowali i znalezli. Banda nieudaczników. Pewnie myslą że jakieś belki za to będą. Policja... Ch.j wam w łeb psy...
plasplaspla
+4 # plasplaspla 2014-06-26 13:43
No dokladnie kundle jechali pic wode sobie przyczaili ich przypadkowo i goscie lipe maja ale z fartem. Jeba* Policje!
itd
+2 # itd 2014-06-26 15:36
niech zabiorą się za rudą qrwe i jego świtę tam kradną miliony wyrządzają większą szkodę niż 1000 takich ,,bosów narkotykowych'' ale najłatwiej statystyki takimi wypełnić
hahahaha
+1 # hahahaha 2014-06-26 15:57
Brawo...Lubaczo wska policja ma nosa do narkotyków hahahahahahahah ahahaha
mfkferoikg
# mfkferoikg 2014-06-26 16:11
sami to spalą wszarze . od kiedy jeden krzak to uprawa ? ;] złamasy ;]
juzef
+1 # juzef 2014-06-26 17:01
zawsze i wszedzie ale nigdy tam gdzie trzeba!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!
lolek
+1 # lolek 2014-06-26 17:03
oni sie nadaja do darcia pierza
YYYY
# YYYY 2014-06-26 18:25
Piszcie piszcie ale za niedługo i wam się dobiorą do d..y za te wasze komentarze oraz dragi. Ale będą mieli wtedy statystki wzorowe :)))) a wy co kolejne zarzuty Nieudaczniki hahaha:)))))))
xxxx
+2 # xxxx 2014-06-26 20:59
Ale "YYYY" tym swoim komentarzem towarzystwo spłoszyłeś:)). Teraz pewnie mają wszyscy wielkie sranie kiedy do
nich zapukają i zatrzymają. Ale dobrze tak oszołomom. Durnotę trzeba tępić a chwasty wyrywać!!!!!!!! !!!!!!
bum
-1 # bum 2014-06-30 23:02
chcieli to zjarali i [wulgaryzm]

UWAGA!