Promocja dla Firm w Banku Spółdzielczym w Narolu

Blisko pół roku temu Bank Spółdzielczy w Narolu otworzył oddział w Lubaczowie przy ulicy Konery 8. W placówce dostępna jest oferta zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firmowych. Na tych ostatnich od maja czeka wielka niespodzianka w postaci aż dwóch promocji!

Z promocyjnej oferty skorzystać będą mogli przedsiębiorcy, którzy zdecydują się zostać Klientami Banku Spółdzielczego w Narolu.

0 złotych – tyle przez okres roku wynosić będzie opłata za prowadzenie konta firmowego. Jest to ogromna oszczędność dla firm, gdyż opłaty za prowadzenie kont firmowych sięgają często nawet kilkudziesięciu złotych miesięcznie.

Druga promocja dotyczy Klientów chcących otrzymać kredyt w rachunku. Tylko teraz kredyt dostępny będzie na okres 1 roku bez prowizji oraz bez kosztów opłat przygotowawczych. Podsumowując za udzielenie kredytu Klient zapłaci 0 złotych. Pozostaną jedynie koszty odsetek.

Klienci, którzy skorzystają z obydwu promocji mogą zaoszczędzić rocznie od kilkuset nawet do kilku tysięcy złotych! 

Więcej o ofercie i placówkach Banku Spółdzielczego w Narolu na www.bsnarol.pl

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...