W gminie Wielkie Oczy nie zapomnieli o kobietach [ZDJĘCIA]

fot. wielkieoczy.info.plfot. wielkieoczy.info.pl

Miało być świętowanie 8 marca, ale sytuacja związana z wojną na Ukrainie zmusiła Urząd Gminy Wielkie Oczy do zmiany planów. Urzędnicy jednak nie zapomnieli o kobietach i 30 kwietnia w szkole w Łukawcu zorganizowali imprezę dla pięknych pań.

- Okazji do świętowania było sporo. Oprócz zaległego Dnia Kobiet chcieliśmy także podziękować paniom z kół gospodyń wiejskich i płci pięknej zasilającej nasze zespoły muzyczne za to, że dzięki nim życie kulturalne w naszej gminie kwitnie. Za to, że zawsze służą pomocą, wykazują zaangażowanie i często samodzielnie podejmują wszelkiego rodzaju inicjatywy. Ponadto chcieliśmy docenić panie z  KGW za wsparcie udzielone przy okazji pomocy uchodźcom – za dyżury w miasteczku w Budomierzu, obsługę punktów tymczasowego pobytu w naszej gminie i wszelkie inne akcje, które bez wsparcia kół gospodyń nie byłyby niemożliwe do zorganizowania albo trudne w realizacji. - informuje Urząd Gminy w Wielkich Oczach

Za to wszystko dziękowali panowie: Wójt Gminy Wielkie Oczy Albert Hawrylak, Przewodniczący Rady Gminy Zenon Kociołek, Dyrektor PSP w Łukawcu Dariusz Bogusz i pracownicy Urzędu Gminy.

W trakcie sobotniego spotkania nie zabrakło też muzyki. Grupa wyjątkowo zdolnych panów (Wiesław Pazowski, Kamil Staromiejski, Jan Kuchta, Krzysztof Michalik, Wojciech Sosnowski i Wojciech Kułakowski) zadbała o to by w trakcie koncertu nie zabrakło różnorodnego muzycznego repertuaru. Obok coverów typowo dla pań i z okazji ich święta, takich jak: „Gypsy Queen”, „Będziesz moją panią” pojawiły się bardzo uniwersalne kawałki, np. „ Gdzie są przyjaciele moi”, czy „Let It Be”.

Oprócz tego był szampan, upominki, kwiaty, fotograficzne wspomnienia, pyszne przekąski i wyjątkowa atmosfera.

Zobaczcie zdjęcia z sobotniego spotkania fot. wielkieoczy.info.pl

a.jpgdsc_0015.jpgdsc_0017.jpgdsc_0135.jpgdsc_0156.jpgdsc_0173.jpgdsc_0192.jpgdsc_0209.jpgdsc_0215.jpgdsc_0269.jpgdsc_0318.jpgdsc_0365.jpgdsc_0448.jpgdsc_0485.jpgdsc_0499.jpgdsc_0551.jpgdsc_0869.jpgdsc_0933.jpgdsc_0983.jpgf.jpg

Źródło: wielkeoczy.info.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane