Tomasz Szczygieł nowym dowódcą lubaczowskiej jednostki strzeleckiej

fot. Jednostka Strzelecka 2033 im gen. Józefa Kustronia w Lubaczowiefot. Jednostka Strzelecka 2033 im gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie

Jednostka Strzelecka 2033 im. gen. bryg. Józefa Kustronia w Lubaczowie ma nowego dowódcę. Został nim st. chor. ZS Tomasz Szczygieł.

W niedzielę (01.05) oficjalnie zmienił się dowódca Jednostki Strzeleckiej 2033 im. gen. bryg. Józefa Kustronia w Lubaczowie. Po rezygnacji z powodów osobistych dotychczasowego dowódcy mł. insp. ZS Mateusza OBROŚLAKA nowym dowódcą został dotychczas pełniący funkcję zastępcy dowódcy jednostki ds. logistyki st. chor. ZS Tomasz SZCZYGIEŁ.

Nowy dowódca związany jest z Jednostką Strzelecką 2033 od 2010 roku, początkowo jako członek 2 kompanii która działała przy Zespole Szkół w Lubaczowie i zrzeszała uczniów o profilu służba graniczna, następnie został dowódcą 3 drużyny w 2 plutonie 2 kompanii, potem od 21.05.2012 do 7.10.2013 pełnił funkcję zastępcy dowódcy 2 kompanii, kolejno dowodził sekcją logistyki oraz był zastępcą dowódcy jednostki ds. logistyki. Od 27.02 do 1.05. 2022 roku został P.O. Dowódcy Jednostki Strzeleckiej 2033.

- Nasz nowy dowódca to człowiek który odpowiedzialny był za wszystkie przedsięwzięcia realizowane przez naszych strzelców, jest sumienny oraz oddany swojej służbie, jesteśmy pewni że nasza jednostka pod jego skrzydłami będzie się tylko rozwijać. Nowemu dowódcy życzymy pomyślności oraz samych sukcesów na nowym stanowisku a odchodzącemu dowódcy chcieliśmy gorąco podziękować za cały trud włożony w rozwój naszej jednostki i życzyć dużo zdrowia, szczęścia w dalszym życiu. - czytamy w komunikacie lubaczowskich strzelców

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane