fot. KPP Lubaczów
Pod koniec grudnia ubiegłego roku funkcjonariusze z Posterunku Policji w Narolu otrzymali nowy radiowóz marki Opel Astra. Pojazd zakupiono dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta i Gminy Narol oraz Nadleśnictwa z Narola i Lubaczowa. Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie nadkom. Grzegorz Błaszczyk podziękował samorządowcom i leśnikom za pomoc przy zakupie radiowozu dla narolskich policjantów.
W piątek podczas posiedzenia Rady Miasta i Gminy Narol, Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie nadkom. Grzegorz Błaszczyk podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu radiowozu dla Posterunku Policji w Narolu.
Na ręce Burmistrza Miasta i Gminy Narol, przewodniczącego Rady Miejskiej w Narolu, jak również Nadleśniczych Nadleśnictwa Narol i Lubaczów, komendant złożył pamiątkowe grawertony w podziękowaniu za okazane wsparcie, bez którego zakup radiowozu byłby niemożliwy. Podkreślił, że tego typu przedsięwzięcia świadczą o bardzo dobrze układającej się współpracy samorządu z narolską policją oraz o wyrazie dbałości władz o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.
Nowy radiowóz na drogi Narola wyjechał pod koniec grudnia ubiegłego roku. Uroczyste przekazanie kluczyków odbyło się 27 grudnia na placu przed Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie.
Źródło: KPP Lubaczów

