Impreza sportowa na początek wakacji. Zbliża się Roztoczański Festiwal Biegowy [ZAPOWIEDŹ]

Zbliża się Roztoczański Festiwal Biegowy. Na malowniczych trasach tej części Roztocza zobaczymy się w dniach 30 czerwca-2 lipca. To impreza nie tylko dla zawodowych biegaczy.

Organizatorzy zapraszają do spróbowania swoich sił na krótszych dystansach (Bieg Nocny-5 km, Nordic Walking- 5 km, Nordic Walking-10 km) w Półmaratonie o „Kryształowy Kielich”(nawiązującego do herbu głównego organizatora- Gminy Lubaczów) oraz na trasach dla zaawansowanych biegaczy: trial-35 km i ultra- 51 km.

- Festiwal to wydarzenie sportowe dla całych rodzin. Trasy biegowe są wytyczone tak, by zapewnić różny poziom trudności, a każdemu dniu biegów towarzyszyć będą atrakcje kulturalne i animacje.  – podkreśla organizator Gmina Lubaczów

To jednak nie wszystko, już teraz uczestnicy, którzy opłacili składkę mogą wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Rejestracja i program są dostępne na stronie http://rejestracja-festiwalbiegowy.pl/roztoczanski/index.php/rejestracja/program

Organizatorzy zapraszają również do odwiedzania profilu społecznościowego Facebook tego wydarzenia, gdzie publikowane są trasy, newsy organizacyjne i konkursy. https://www.facebook.com/roztoczanski.festiwal.biegowy/

Organizatorem jest Gmina Lubaczów, a partnerami: Fundacja Festiwal Biegów, Gmina Horyniec-Zdrój oraz Miasto i Gmina Cieszanów.

- Ekipa RFB zaprasza do wspólnego rozpoczęcia wakacji w fantastycznej atmosferze na malowniczym Roztoczu.

Portal ZLUBACZOWA.PL objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.