Startuje projekt „Bez granic - zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Powiatowo- Miejskie Koło Terenowe nr 12 w Lubaczowie zaprasza osoby niepełnosprawne z terenu powiatu lubaczowskiego do udziału w projekcie „Bez granic- zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych”.

W ramach działania już 25 maja 2023r. o godz. 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie dwudziestoosobowa grupa osób weźmie udział w dwugodzinnych zajęciach sportowych, podczas których trener przedstawi techniki ćwiczeń ogólnousprawniających dla osób z różnymi dysfunkcjami.

We wrześniu 2023r. zorganizowany zostanie jednodniowy wyjazd integrujący lokalne środowisko osób, które na co dzień muszą się mierzyć z różnymi problemami zdrowotnymi.

Najważniejszym rezultatem zadania będzie rehabilitacja społeczna, która umożliwi osobom niepełnosprawnym uczestnictwo w życiu społecznym i kulturalnym. Realizacja zadania przyczyni się także do zwiększenia aktywizacji środowiska osób niepełnosprawnych z terenu powiatu lubaczowskiego.

Projekt „Bez granic- zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych” realizowany jest w ramach otwartego konkursu ofert „Działania na rzecz osób niepełnosprawnych” i dofinansowany z budżetu powiatu lubaczowskiego.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.