To będzie prawdziwa kolejowa przygoda! W niedzielę Piknik Kolejowy

W niedzielę (24.07) przy Stacji Basznia o godzinie 14:00 ruszy Piknik Kolejowy. W programie wiele ciekawych kolejowych atrakcji.

Począwszy od zwiedzania Stacji i przejazdów mini Bałajem po torach ułożonych tuż przy budynku, przez gry i zabawy kolejowe przygotowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminny Ośrodek Kultury, symulatory jazdy pociągiem i rollercoasterem, po stanowiska organizacji instytucji związanych z koleją np. Stacja Muzeum w Warszawie, POLREGIO, PKP PLK, Straż Ochrony Kolei oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Sympatyków Kolei. Tak w niedzielę będzie wyglądać Piknik Kolejowy pry Stacji Basznia.

- Wszystkich pasjonatów kolejnictwa: tych dużych i małych zapraszamy do przyniesienia swoich kolejek. Każdy otrzyma stanowisko, by mógł swoją kolejkę złożyć i pokazać. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na adres: m.gatarz@gminalubaczow.pl - zachęca Urząd Gminy w Lubaczowie

Podczas Pikniku będzie można zakupić zabawki i pamiątki kolejowe oraz przekąski rodem z restauracji WARS

Co ważne, tego dnia na będziecie mogli dojechać z Lubaczowa i Horyńca- Zdroju bezpłatnym szynobusem. Rozkład jazdy poniżej:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane