W Oleszycach odbędzie się "Weekend Kultury". Będzie sporo wydarzeń [ZAPOWIEDŹ]

22 czerwca w Oleszycach wystartuje Weekend Kultury. w Programie m.in. wernisaże, spektakle, turnieje piłki nożnej, a także koncerty.

Wydarzenie rozpocznie się w środę (22.06) wernisażem wystawy prac koronczarskich w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleszycach. Dzień później w MGOKu będzie wernisaż wystawy malarskiej oraz koncerty zespołu Cztery Pory Roku. W piątek będziemy mogli wybrać się na spektakl teatralny dla dzieci oraz Teatru Ole! z Oleszyc. Będzie także projekcja filmu "Diabeł Łańcucki" oraz spotkanie z Jackiem Komudą. W sobotę zostanie zorganizowany turniej piłki nożnej "Oleszyce Cup", a od godz. 17:00 na dziedzińcu Ratusza Miejskiego zagrają: Grzane Wino, Dominika Kindrat i Marek Kindrat oraz Thin Jay i Tomasz Pracało.

W ostatni dzień "Weekendy Kultury" na stadionie w Oleszycach zostanie zorganizowany Parafialny Piknik Rodzinny. Będzie także mecz piłki nożnej Straż Graniczna - Czarni Oleszyce, występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, a na sam koniec koncert zespołów: Jarzębina, Spontan, Menelaos.

Szczegóły znajdziecie na plakacie:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane