Kiedy odbędą się Dni Lubaczowa 2022?

fot. archiwum zlubaczowa.plfot. archiwum zlubaczowa.pl

Dni Lubaczowa to impreza, która co roku przyciąga tłumy mieszkańców naszego powiatu na lubaczowski Rynek. Do tej pory wydarzenie organizowane było w czerwcu. Dziś wiemy, że w tym roku Dni Lubaczowa zostaną zorganizowane w innym miesiącu.

Dni Lubaczowa to wydarzenie, które każdego roku przyciąga wielu mieszkańców miasta, jak również całego powiatu i regionu. Od wielu lat święto miasta organizowane było w czerwcu. W tym roku wyjątkowo impreza została przeniesiona na inny termin. Dlaczego?

- Dni Lubaczowa nie odbędą się tak jak do tej pory - w czerwcu. Obchody Święta Miasta przeniesione zostały na inny termin. Zmiany podyktowane zostały wzmożonymi działaniami prowadzonymi na rzecz pomocy Ukrainie walczącej z agresją rosyjską. Biuro Promocji i Informacji – odpowiedzialne za organizację Dni Lubaczowa – koordynuje punkt zbiórki darów, który obecnie znajduje się na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” , a wcześniej w hali sportowej MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 2. O nowym terminie Dni Miasta poinformujemy niebawem, możemy tylko zagwarantować, że program będzie naprawdę obfity i ciekawy. – powiedział dla portalu ZLUBACZOWA.PL  Daniel Pilip - Kierownik Biura Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Lubaczowie

Do tematu na pewno powrócimy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane