W poniedziałek niezwykła impreza uczniów i absolwentów ZS Oleszyce

Akcja krwiodawstwa, pokaz ratownictwa w wykonaniu OSP Oleszyce, symulator dachowania i panel dyskusyjny na temat bezpiecznego poruszania się na drodze - to czeka nas na Mini Festiwalu, który odbędzie się w poniedziałek (09.12) w ZS Oleszyce.

Mini Festiwal to impreza zorganizowana po raz pierwszy w zeszłym roku przez młodzież Zespołu Szkół w Oleszycach. Połączyła ona dwie ważne akcje społeczne: zbiórkę charytatywną na rzecz Domu Dziecka w Nowej Grobli i potrzebujących rodzin z gminy Oleszyce oraz akcję krwiodawstwa koordynowaną przez oleszycki klub HDK PCK ?Iskierka?. Ponieważ inicjatywa spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorem, organizatorzy zdecydowali się na jej kontynuację. Tradycyjnie impreza odbędzie się 6 grudnia w Zespole Szkół w Oleszycach, a jej formuła pozostanie niezmieniona. Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji, zarówno dawnych jak i obecnych uczniów naszego Zespołu Szkół, ale także wszystkich chętnych spoza kręgów szkolnych Wszystkich chętnych zapraszamy do auli ZS w Oleszycach w poniedziałek (9.12) w godzinach od 9.00 do 13.00. Warunkiem uczestnictwa w akcji krwiodawstwa jest: wiek 18 ? 65 lat, posiadanie dokumentu tożsamości, waga powyżej 50 kg oraz dobry stan zdrowia.

W tym roku oprócz akcji ?Gwiazdka Dzieciom? oraz akcji ?Oddawania krwi? przewidywanych jest wiele innych atrakcji.
Chcemy uszczęśliwić jeszcze więcej ludzi i dzięki Waszej pomocy możemy sprawić, że tak się stanie.
Wierząc w Wasze dobre serca chcące pomagać prosimy, abyście rozpowszechnili wiadomości na temat Mini Festiwalu już teraz. Wspominajcie o naszej akcji rodzinie, znajomym, sąsiadom. Jeśli należycie do Ochotniczych Straży Pożarnych, klubów sportowych popytajcie czy nie chcieliby przyłączyć się do akcji.
Gdybyście znaleźli chętnych do pomocy prosimy o zorganizowanie zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy np. artykuły spożywcze, artykuły szkolne, środki czystości itp.
W tym roku chcemy pomóc nie tylko Domu Dziecka ale także najbardziej potrzebującym rodzinom z naszej gminy. - mówią organizatorzy do akcji

Portal informacyjny ZLUBACZOWA.PL również dołącza się do tej akcji. Objęliśmy patronat medialny nad tym wydarzeniem. Stworzyliśmy również plakat zapowiadający tą imprezę oraz stronę internetową.

Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu: http://mini-festiwal.zlubaczowa.pl

Zapraszamy serdecznie!

{fcomment}{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia