Zespół Cantina i świetne wykonanie utworu „Takiego Janicka”. Posłuchajcie!

Szukasz niebanalnego, nieszablonowego ambitnego zespołu na swoje wesele? Cantina spełni twoje oczekiwania!

Zespół Cantina składa się z czwórki uzdolnionych muzyków. Wokalistą oraz gitarzystą jest Mariusz Maksymowicz. Muzyk pochodzący z Nowego Dzikowa, który jakiś czas temu zasłynął świetną kompozycją „W poszukiwaniu”. Niezwykłym wokalem może się również popisać Weronika - wokalistka uzbrojona w mikrofon i szpilki, których nie waha się używać.  Specjalistą od instrumentów klawiszowych jest Szymon, który zaczynał swoją przygodę muzyczną od akordeonu i to właściwie gra na tym instrumencie sprawia mu największą przyjemność.  Mariusz – „nikt nie dmucha w trąbę tak jak on”.  Gra na instrumentach dętych.  Jest członkiem Orkiestry Dętej „Laudate Dominum”.

Więcej informacji na temat zespołu można uzyskać na stronie internetowej www.zespolcantina.pl

Komentarze   

jesus
-11 # jesus 2016-03-01 15:12
Szkoda,że czysto po polsku jakoś im ciężko zaśpiewać.Chach ły lubaczowskie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gil
+1 # gil 2016-03-03 00:05
Cytuję jesus:
Szkoda,że czysto po polsku jakoś im ciężko zaśpiewać.Chachły lubaczowskie.

Chachały ? hahaha :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
obiektywny
+7 # obiektywny 2016-03-01 15:56
wg mnie świetne wykonanie, oraz klip świetny, brawo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
..
-8 # .. 2016-03-01 16:13
To wykonanie jest bez tzw.jaja totalne przymulenie, to jest faktycznie artykul godny polecenia swietne wykonanie dno jakich malo, jesli wy tak gracie na weselach to powodzenia zycze w karierze....... przodownicy wiejskich zabaw,dozynek itp.tam kariera murowana dzikow , cewkow ,moszczanica buehehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
oko
+3 # oko 2016-03-01 21:08
no proszę odezwał się lokalny zazdrośnik, bo wypowiedź osoby o nicku # nie świadczy o wykształceniu muzycznym, żeby nie powiedzieć świadczy o totalnym prostactwie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Fill
+4 # Fill 2016-03-01 18:24
Do # ..Po twoim komentarzu widać jaki Ty sobą poziom prezentujesz.Ce wków ,Dzików,Moszcza nica ,ciekawe z jakiej ty metropolii jesteś ha ha hah
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
jon
-4 # jon 2016-03-01 22:04
może i # jedzie zbyt ostro, ale wciskanie ludziom tego kitu to trochę przegięcie - wokal fajny, co do języka - nie skomentuję bo to góralski numer, ale podkład to porażka - ale życzę powodzenia w chałturniczym biznesie, szczególnie przy tak namolnej promocji. Szczególnie, że wśród swoich będzie miał fory.
A tak na marginesie - po koncertach sprzed roku sądziłem, że Pan Maksymowicz ma wyższe aspiracje, ale chyba wena poszła w siną dal ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
krajan
+4 # krajan 2016-03-01 22:59
z tego co wiem zespół reklamuje się na wesela, i ten utwór właśnie jest na taką okazję, nagranie świetne,tekst odpowiedni, dziewczyny śliczne, czego chcieć więcej, a ambicje zostawmy na inne okazje. Trochę przykro, że potrafimy wszystko co nasze skrytykować, żeby młodzi nie wzięli tego dosłownie, że najlepiej nic nie robić. A wszystkich tutaj hejtujacych namawiam aby sami coś nagrali, poddali się ocenie a później krytykowali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Michal
+4 # Michal 2016-03-02 00:01
BRAWO!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |