„Para dygma(t)” na Walentynki. Szymon Baraniecki wystąpi w Horyńcu-Zdroju
Featured

„Para dygma(t)” na Walentynki. Szymon Baraniecki wystąpi w Horyńcu-Zdroju

Stand-up Szymona Baranieckiego w Horyńcu-ZdrojuStand-up Szymona Baranieckiego w Horyńcu-Zdroju

Walentynki nie muszą oznaczać powtarzalnych schematów i przewidywalnych planów. W Horyńcu-Zdroju tegoroczny wieczór 14 lutego zapowiada się inaczej – z humorem, dystansem i lekką formą, która coraz częściej zastępuje klasyczne kolacje przy świecach. Propozycją na ten dzień jest walentynkowy stand-up „Para dygma(t)”, który odbędzie się w Teatrze Dworskim.

Na scenie wystąpi Szymon Baraniecki, komik znany z celnych obserwacji i inteligentnego humoru. Regularnie pojawia się na wydarzeniach obok takich nazwisk jak Abelard Giza, Rafał Rutkowski czy Kacper Ruciński. W swoich występach łączy osobiste historie z codzienności, trafnie punktując relacje damsko-męskie, randki, związki oraz sytuacje, które wielu widzom są doskonale znane.

Walentynkowe wydanie stand-upu skoncentruje się właśnie na relacjach i emocjach, ale bez nadęcia i patosu. Zamiast romantycznych klisz – humor oparty na doświadczeniu, dystansie do siebie i świata oraz luźnej, klubowej atmosferze, która sprzyja wspólnemu śmiechowi.

Wydarzenie odbędzie się 14 lutego 2026 roku o godzinie 19:00 w Teatrze Dworskim. Cena biletu wynosi 40 zł, a wejściówki dostępne są w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Horyńcu-Zdroju.

Organizatorzy zapraszają pary, małżeństwa, singli, a także kuracjuszy, gości i turystów. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią poczucie humoru i potrafią spojrzeć na relacje z dystansem. Stand-up „Para dygma(t)” zapowiada się jako alternatywny sposób na spędzenie walentynkowego wieczoru w Horyńcu-Zdroju – bez schematów, za to z solidną porcją śmiechu.

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 0

10000 Pozostało znaków