Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

Dzień Seniora połączył mieszkańców Nowego Brusna, Werchraty i Horyńca [ZDJĘCIA]
Featured

Dzień Seniora połączył mieszkańców Nowego Brusna, Werchraty i Horyńca [ZDJĘCIA]

fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Horyńcu-Zdrojufot. Gminna Biblioteka Publiczna w Horyńcu-Zdroju

Wczoraj w świetlicy w Nowym Bruśnie obchodzono Dzień Seniora, który połączył uczestników Klubów Seniora z Nowego Brusna, Werchraty i Horyńca-Zdroju. Spotkanie stało się okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozmów, wymiany doświadczeń oraz celebrowania aktywności seniorów w życiu lokalnej społeczności.

Podczas wydarzenia uczestnicy wysłuchali słów podziękowania i uznania skierowanych do nich przez zastępcę wójta Janusza Wużyńskiego, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Elżbietę Majdan oraz przewodniczącego Rady Seniora Grzegorza Chmielowca. Podkreślono zaangażowanie seniorów w działania na rzecz swoich miejscowości oraz rolę, jaką odgrywają w kultywowaniu lokalnych tradycji.

Spotkaniu towarzyszyła serdeczna atmosfera, do której przyczyniły się zarówno liczne rozmowy i wspomnienia, jak i oprawa muzyczna w wykonaniu Pawła Młodowca. Muzyka sprzyjała integracji i wprowadziła uczestników w pogodny nastrój, który utrzymywał się przez cały wieczór.

Dużym wkładem w przygotowanie wydarzenia wyróżniły się panie z Klubu Seniora oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Nowego Brusna, które zadbały o poczęstunek i stworzyły ciepły, domowy klimat sprzyjający wspólnemu świętowaniu.

Zobaczcie zdjęcia fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Horyńcu-Zdroju

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 3

10000 Pozostało znaków