Recital Muzyki Polskiej. W PSM w Lubaczowie wystąpi Hanna Holeksa
Featured

Recital Muzyki Polskiej. W PSM w Lubaczowie wystąpi Hanna Holeksa

17 grudnia 2024 roku o godzinie 17:30 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie odbędzie się recital muzyki polskiej w wykonaniu Hanny Holeksy.

W programie koncertu znalazły się utwory takich kompozytorów jak Zygmunt Noskowski, Juliusz Zarębski, Józef Wieniawski oraz Władysław Żeleński. Hanna Holeksa, uznana pianistka, zaprezentuje dzieła polskich twórców, które odzwierciedlają różnorodność i bogactwo rodzimej muzyki klasycznej. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Recital jest realizowany w ramach projektu wspieranego przez Stypendium Twórcze Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

1000 Pozostało znaków


ZLUBACZOWA.PL - Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

e-mail: redakcja@zlubaczowa.pl
tel. 782 496 418

ZLUBACZOWA.PL - Lubaczowski portal informacyjny. Najważniejsze informacje i wiadomości z Lubaczowa i powiatu lubaczowskiego.

Jesteśmy na Facebooku