Flinta, Balcar i Skubisz wystąpią w Lubaczowie [ZAPOWIEDŹ]

Gmina Lubaczów zaprasza na wyjątkowy koncert gwiazd polskiej sceny –  Eweliny Flinty, Macieja Balcara i Bartłomieja Skubisza. Utwory Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout w nowych aranżacjach wybrzmią 9 lutego w Lubaczowie.

To premierowy projekt koncertowy prezentujący unikalne, autorskie aranżacje i muzyczne koncepcje utworów z repertuaru grupy Breakout, przygotowane przez znakomitych muzyków.

Partie wokalne Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy wykonają: znakomita polska wokalistka Ewelina Flinta i wieloletni wokalista grupy Dżem oraz autor autorskich projektów bluesowych – Maciej Balcar.

Nowatorskim elementem koncertu będzie udział rapera- Bartłomieja „Eskaubei” Skubisza, który wzbogaci oryginalne piosenki swoimi tekstami.

Koncert poprzedzi występ młodzieżowego Zespołu AQUARIUS z Liceum w Lubaczowie pod kierownictwem Pana Andrzeja Kindrata.

Koncert odbędzie się 9 lutego o godz. 18:30 w Państwowej Szkole Muzycznej w Lubaczowie. Koszt biletu: 40 zł.

Bilety do nabycia od 1 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubaczowie przy ul. Wyszyńskiego 25 (budynek Straży Granicznej) od pn. do pt. od 10:00 do 15:00. Tel. 16 632 14 61, e-mail: gok.lubaczow@gmail.com

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Lubaczów. Partnerzy: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie i Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie.

Komentarze   

Czy wiadomo?
-6 # Czy wiadomo? 2024-02-01 09:06
Dlaczego takie drogie bilety?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.