Powraca Cieszanów Rock Festiwal. "Wracamy do starych, dobrych brzmień"

fot. cieszanowrockfestiwal.plfot. cieszanowrockfestiwal.pl

Cieszanowski festiwal powraca do starej nazwy - Cieszanów Rock Festiwal. Jak informują organizatorzy, za zmianą idzie te wiele modyfikacji, ale najważniejszą jest powrót do starych brzmień.

Ostatnia edycja CieszFanów Festiwal wzbudziła sporo kontrowersji, a to za sprawą artystów, którzy wystąpili w Cieszanowie. Mowa tutaj m.in. o raperze Wojciechu Zawadzkim, który działa pod pseudonimem Słoń.

Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie wzięło pod uwagę uwagi festiwalowiczów i zapowiedziało zmiany. Pierwszą jest powrót do starej nazwy, czyli Cieszanów Rock Festiwal. Tu warto wspomnieć, że poprzednia zmiana z Cieszanów Rock Festiwal na CieszFanów Festiwal wynikała z konfliktu pomiędzy współorganizatorem - firmy z Warszawy, a ówczesną dyrekcją Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. 

Drugą istotną "poprawką" jest powrót do starej formuły związanej z polem namiotowym. W 2024 roku będzie można kupić dostęp do tego miejsca, mając karnet lub bilet. Cena wstępu na pole namiotowe to 70 złotych. Jak wyjaśnia CKiS w Cieszanowie, to głównie udogodnienie skierowane w stronę osób, które nie potrzebują noclegu na polu namiotowym, a chcą być przez wszystkie dni festiwalu, a cena karnetu „z polem” była dla nich dotychczasowo zbyt wysoka.

Organizatorzy poinformowali także, że od 13 listopada rusza sprzedaż karnetów. W sprzedaży, do końca roku będą dostępne dwie pule karnetów: 500 sztuk karnetów w cenie 190 złotych (do wyczerpania zapasów), 500 sztuk karnetów w cenie 210 złotych (od wyczerpania puli pierwszej do końca grudnia lub wyczerpania zapasów).

- Dotrzymujemy słowa - zgodnie z tym, co Główny Organizator - Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów Zdzisław Zadworny powiedział ze sceny - chcemy organizować ten festiwal dla Was. Wiemy, że czekacie na powrót tego, co muzycznie sprawia Wam radość, dlatego też mówimy otwarcie - tak będzie! – napisali na Facebooku organizatorzy

Co ciekawe, do końca roku powinniśmy poznać najważniejszych artystów, którzy wystąpią w Cieszanowie.

Zapowiedziane zmiany spotkały się z pozytywnym odbiorem festiwalowiczów, o czym świadczy liczba reakcji na oficjalnym fanpage CieszFanów Festiwal.

Komentarze   

Mac
-12 # Mac 2023-11-13 13:44
Karnety drogie, słaby lineup nic porywającego z kapel, kiepska baza noclegowa..
Wkurzające zjawisko wchodzenia miejscowych za darmo bo na bramce Marian somsiad...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.