W najbliższą sobotę w Baszni Dolnej odbędzie się festiwal dyni! [PROGRAM]

Już w najbliższą sobotę (14.10) w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej odbędzie się Dynia FEST. Organizatorzy przygotowali mnóstwo ciekawych atrakcji! Sprawdźcie program.

To będzie jedno z ciekawszych wydarzeń ostatnich tygodni w regionie. Przed nami organizowany przez Gminą Lubaczów Dynia FEST. W ramach imprezy zostanie rozegrany konkurs na największą dynię. Będą też występy lokalnych zespołów oraz przedszkolaków z Gminy Lubaczów.

Organizatorzy zaplanowali również zabawę rodzinną pod nazwą "Dyniobranie".  Osoby, które lubią sport będą mogły sprawdzić się dyniowych konkurencjach. Bieg z dynią, dyniowe kółko-krzyżyk, dyniowe kręgle i podaj dynię to tylko niektóre z atrakcji, które Was czekają.

W programie znajdują się warsztaty i pokazy kulinarne, gdzie będziecie mogli nauczyć się przyrządzać pyszne dania z wykorzystaniem dyni. Specjały przygotowane przez Kółka Gospodyń Wiejskich i Kluby Seniora z pewnością przypadną Wam do gustu. Nie zabraknie również dyniowego kociołka i specjalnego dyniowego menu w restauracji Kresowej Osady. Zaplanowano również pokazy carvignu oraz piknik ekologiczny.

Dynia FEST rozpocznie się w sobotę o godz. 13:00 w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.