Uwaga! Zmiana terminu wydarzenia Dynia FEST

Niestety, ze względu na złe warunki atmosferyczne, Dynia FEST nie odbędzie się w najbliższą niedzielę. Wydarzenie zostało przeniesione na sobotę 14 października.

W niedzielę 8 października w Kresowej Osadzie miał odbyć się festiwal dyni. Niestety, z prognoz pogody wynika, że ma być zimno i deszczowo. W związku z powyższym organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu wydarzenia na sobotę 14 października.  

Przypomnijmy, że w ramach Dynia FEST zostanie zorganizowany konkurs na największą dynię (termin zgłaszania dyń do konkursu przedłużono do 12 października). Będą też występy lokalnych zespołów oraz przedszkolaków z Gminy Lubaczów. Organizatorzy zaplanowali również zabawę rodzinną pod nazwą "Dyniobranie". Osoby, które lubią sport będą mogły sprawdzić się  dyniowych konkurencjach. Bieg z dynią, dyniowe kółko-krzyżyk, dyniowe kręgle i podaj dynię to tylko niektóre z atrakcji, które Was czekają. Miłośnicy dyniowych smaków również znajdą coś dla siebie. W programie znajdują się warsztaty i pokazy kulinarne, gdzie będziecie mogli nauczyć się przyrządzać pyszne dania z wykorzystaniem dyni. Specjały przygotowane przez Kółka Gospodyń Wiejskich i Kluby Seniora z pewnością przypadną Wam do gustu. Nie zabraknie również dyniowego kociołka i specjalnego dyniowego menu w restauracji Kresowej Osady. Zaplanowano również pokazy carvignu oraz piknik ekologiczny.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.