Dzień Dziecka w Kresowej Osadzie [ZDJĘCIA]

fot. Gmina Lubaczówfot. Gmina Lubaczów

W minioną niedzielę w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej został zorganizowany pełen atrakcji Dzień Dziecka. Gościem specjalnym była aktorka Dominika Ostałowska.

Niedzielnemu wydarzeniu towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda oraz moc atrakcji.  Organizatorzy przygotowali mnóstwo ciekawych zabaw, występów oraz konkursów. Nie zabrakło kolorowych słodkości z warsztatów kulinarnych, pięknych obrazów i rysunków z pleneru malarskiego czy pełnych emocji  animacji, tańców, gier, zabaw i konkursów z nagrodami.  Rodzice wraz z pociechami mogli odpocząć w przygotowanych dla nich strefach, gdzie w każdej czekały niespodzianki i ciekawe osoby. Jedną z nich była  „Baśnioterapia” i spotkanie z Dominiką Ostałowską – znaną i lubianą aktorką, która ukazała swym małym słuchaczom i ich rodzicom tajniki bajek i baśni. Uczestnicy zabawy korzystali z innowacyjnej strefy Lego i zajęć robotyki ze „Spice Gears Academy”, jazdy na gokartach czy dmuchanego placu zabaw.

Nie zabrakło bajkowych postaci, strefy  ECO i Firmy „Master”, „Przystanku Biblioteka”,  w których najmłodsi świetnie się bawili i edukowali.  Na scenie z radosnym repertuarem zaprezentował się zespół „Gwiazdki ” z Krowicy Samej, soliści ze  Studia Piosenki  Miejskiego Domu Kultury z Lubaczowa oraz młodzi artyści ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej „Muzyczny Świat” z Przeworska.

Dopełnieniem bogatego programu artystycznego były również przedstawienia teatralne w wykonaniu teatru „Blaszany Bębenek” z Trzebini, który przygotował dla najmłodszych bardzo wesołe, interaktywne przedstawienia. Finałowym  punktem pokazów i prezentacji scenicznych był pokaz tańców zaprezentowany przez młodych tancerzy z Powiatowego Ogniska Baletowego z Jarosławia.

- Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w naszym spotkaniu, mamy nadzieję że zarówno rodzice jak i dzieci będą z radością i uśmiecham na twarzy wspominać ten cudowny „Dzień Dziecka” w Kresowej Osadzie, a również za rok postanowią  spędzić go razem  nami… Gorące podziękowania składamy pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie,  Kresowej Osady, UG Lubaczów  oraz szkółce „Spice Gears Academy”  i Firmie „Master” za zaangażowanie i przygotowanie wspaniałego programu i ciekawych atrakcji z zakresu edukacji ekologicznej. Zapraszamy na kolejne wydarzenia kulturalne i sportowe do Gminy Lubaczów, u nas zawsze coś pozytywnego się dzieje... - podsumowuje Marta Tabaczek – Dyrektor GOK Lubaczów

Zdjęcia: Gmina Lubaczów

Źródło: gminalubaczow.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.